CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Pinata Masterpiece Set 4x 0.5oz + 3x Art Panels / Zestaw farb alkoholowych i paneli do malowania

Artystyczny zestaw farb i paneli do malowania

Dodaj opinię
 • Cena: 120,00 zł 108,00 zł / szt.
 • szt.
Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JAC9955
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Artystyczny zestaw farb i paneli

Zestaw Pinata to wysoce nasycone, szybkoschnące atramenty alkoholowe do wszelkich twardych powierzchni,

Artystyczny zestaw składający się z wysoce nasyconych, szybkoschnących barwników alkoholowych JACQUARD Pinata i specjalnych, lekko teksturowanych, odpornych na zniekształcenia paneli do malowania Alcohol Ink Art Panels. Synergiczny komplet farb z dwustronnymi panelami, który zapewni Ci większą kontrolę, przepiękny efekt i jeszcze większą intensywność kolorów po nałożeniu na tę unikalną powierzchnię. Uzyskane w ten sposób niesamowite perłowe wykończenie robi ogromne wrażenie na odbiorcach. Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata Alcohol Ink możesz wykorzystywać w swoim rękodziele na wielu twardych powierzchniach. Możesz malować nimi szkło, metal, plastik, ceramikę, kamień, skóry, żywice, glinkę polimerową, YUPO® i wiele innych powierzchni. Nieusuwalne i odporne na wodę tusze do artystycznego rękodzieła pozwolą ci na uzyskanie wyjątkowych efektów, których nie osiągniesz za pomocą farb akrylowych na bazie wody. Transparentne barwniki alkoholowe JACQUARD Pinata nie mają sobie równych pod względem jaskrawości w tej kategorii produktów. Stworzone na bazie barwników, które są najbardziej odporne na światło. Produkty bezkwasowe, które posiadają doskonałe właściwości adhezyjne. Poszczególne kolory możesz ze sobą mieszać w celu osiągania innych odcieni i efektów.

Zawartość zestawu: 

 • 3x 5”x7” Masterpiece® Alcohol Ink Art Panels™ - panele artystyczne do malowania o wymiarach 5x7 cali
 • 4x 0,5oz JACQUARD Pinata Alcohol Ink - tusze alkoholowe do twardych powierzchni w kolorach: #004 Golden Yellow #008 Coral #020 Teal #034 Copper

Maluj ozdoby, biżuterię, naczynia i obrazy

Farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD pinata

Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata wykorzystasz nie tylko do malowania na panelach z zestawu. Sprawdzą się również w wielu technikach rękodzielniczych. Dzięki nim możesz osiągać niesamowicie spektakularne efekty. Twórz piękne ozdoby, naczynia, obrazy, biżuterię i atrakcyjne elementy wystroju wnętrz. Z tymi fantastycznymi barwnikami bez problemu zmienisz zwykłą filiżankę w kolorowe arcydzieło. Artystyczny tusz JACQUARD doskonale sprawdzi się na każdej nieporowatej i półporowatej powierzchni.  Zapoznaj się ze wskazówkami z sekcji ZAŁĄCZNIKI oraz video tutorialami, które prezentujemy na stronie produktu, by poznać więcej technik i możliwości tych bardzo uniwersalnych barwników. Baw się sztuką i chwal się efektami. Pomysł na prezent dla Artystki lub Artysty? Jak najbardziej tak! Trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł na prezent w stylu WOW dla artystycznej duszy!

Sposób użycia

przezroczyste atramenty Piñata na bazie alkoholu doskonale nadają się do: szkła, skóry, drewna, papieru, YUPO®, plastiku, metalu, folii metalowej, żywicy, wosku i winylu.
 • Tusze alkoholowe Pinata stosuj zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa
 • Barwnik możesz mieszać z alkoholem, by osiągać nieco jaśniejsze kolory
 • Farby JACQUARD Pinata możesz mieszać z Gumą Arabską

 

Zachowaj uwagę

 • Produkt łatwopalny i drażniący dla oczu
 • Tusze Pinata zawierają denaturat
 • Zachowaj wszelkie środki bezpieczeństwa (rękawice i okulary ochronne)
 • Chroń przed dziećmi!

Panele artystyczne Pinata Masterpiece Set

Hardcore Alcohol Ink Art Panel z zestawu JACQUARD Pinata Masterpiece Set to nowy rodzaj powierzchni artystycznej, który zapewni Ci większą kontrolę nad malowaną grafiką niż tradycyjny papier dostępny na rynku. Nieporowaty panel wykonany z winylu montowany jest po obu stronach rdzenia wykonanego z litego drewna MDF. Do dyspozycji masz więc 2 strony panelu i na obu możesz malować. Charakterystyka tych paneli sprawia, że fenomenalnie sprawdzają się przy użyciu atramentów alkoholowych. Powierzchnia o delikatnej teksturze daje wiele możliwości. Ze względu na sposób, w jaki światło odbija się na niewielkich wypustkach powstaje piękny efekt perłowego połysku. Zaś w maleńkich zagłębieniach powstają delikatne cienie. Zobacz, jak to wygląda na żywo, a sam przyznasz, że efekt jest zjawiskowy. Tusz alkoholowy nie rozlewa się po powierzchni, dając większą kontrolę nad projektem. Jeżeli chcesz, by tusze alkoholowe wysychały szybciej, możesz do utrwalania użyć opalarki (z uwagą i zachowaniem środków bezpieczeństwa). Odporny panel jest dość odporny na ciepło, ale używając wysokiej temperatury pamiętaj, by nie skupiać się na jednym obszarze, lecz zmieniać położenie źródła ciepła. Po zakończeniu malowania zabezpiecz efekt lakierem wykończeniowym i środkiem chroniącym projekt przed promieniowaniem UV. Dodatkowo możesz również nałożyć na powierzchnię żywicę epoksydową, która stworzy z obrazu trwałe dzieło sztuki. Połączenie wspaniałych kolorów JACQUARD Pinata z żywicą daje naprawdę niesamowity efekt oparty na żywych kolorach i błyszczącym wykończeniu przypominającym szkło. To może zachwycić nie tylko Twoich znajomych, ale i nieznajomych miłośników sztuki!

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Kolory dostępne w zestawie artystycznym JACQUARD Pinata Masterpiece Set

Zestaw artystyczny barwników alkoholowych i paneli do malowania. Metaliczne i perłowe barwniki do rękodzieła. Malowanie obrazów na szkle.
Zestaw farb do twardych powierzchni
JACQUARD Pinata Masterpiece Set 4x 0.5oz + 3x Art Panels / Zestaw farb alkoholowych i paneli do malowania
Cena: 120,00 zł 108,00 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów