OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

TARRAGO Super White 75ml / Mocno kryjąca biała pasta do butów w płynie

Kryjąca pasta do butów w płynie
Dodaj opinię
 • Cena: 39,99 zł / szt.
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy 16 kwietnia (wtorek)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TCA290000075
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457014008
 • Waga: 0.14 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Max

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Zawsze białe buty

Biała pasta w płynie do butów sportowych, adidasów z bardzo silnym białym pigmentem, farba do renowacji koloru kicksów

Biała pasta do butów z bardzo silnym pigmentem ułatwiającym niwelowanie odbarwień, przebarwień, rys i zadrapań na skórze oraz tekstyliach. Idealne rozwiązanie do pielęgnacji i utrzymania w nienagannym stanie białych Sneakersów wykonanych zarówno ze skór licowych naturalnych, jak i syntetycznych. Teraz twoje Adidasy, Nike, Pumy, Reeboki czy Asicsy lub Conversy mogą prezentować się godnie, nawet po kilku latach eksploatacji. Biała pasta w płynie, dzięki której w banalnie łatwy i szybki sposób odzyskasz oryginalną biel swoich ulubionych par. Produkt oferuje szybki czas schnięcia oraz trwałość efektu, który dzięki wysokiej jakości pigmentom nie barwi na odzież. Mocno kryjąca biała pasta do butów sportowych, którą zawsze powinieneś mieć pod ręką. Wygodny gąbkowy aplikator ułatwia równomierne rozprowadzenie pigmentu po powierzchni skóry. Teraz żółte przebarwienia, trwałe zabrudzenia, a nawet rysy i zadrapania nie stanowią wielkiego problemu. Receptura i najwyższa jakość pigmentów zapewnia oryginalne naturalnie białe i trwałe wykończenie. TARRAGO Super White przywraca biały kolor i sprawia, że Twoje buty przez wiele sezonów mogą prezentować się jak nowe. 

Dbaj o swoje

Pasta w płynie do białych adidasów, sneakersów kicksów. Biała mocnokryjąca do pielęgnacji, renowacji koloru białego.

Biel to ulubiony kolor nie tylko miłośników streetwearu, ale i casualowej sportowej elegancji, a białe Sneakersy to para butów, którą do dyspozycji ma prawdopodobnie każdy. Z dużym prawdopodobieństwem w domowej kolekcji posiadasz nawet kilka, a czasem kilkanaście par w tym wyjątkowo popularnym i lubianym kolorze. Nigdy nie liczyłeś? Sprawdź! Właśnie dlatego biała pasta w płynie do obuwia sportowego to absolutne MUST HAVE. Jej charakterystyka jest bardzo zbliżona do farby, ale użycie jest dużo łatwiejsze i nie wymaga dodatkowych czynności i wykończenia substancjami zabezpieczającymi. To prosty w zastosowaniu produkt, który przywraca biały kolor zniszczonym butom bez wysiłku i skomplikowanych procedur. Biała pasta do butów, dzięki której nigdy nie pomyślisz już o wyrzuceniu swoich ulubionych sneakersów. 

Sposób użycia

Odnowienie białych adidasów, pielęgnacja, renowacja białego koloru skóry w sneakersach, kicksach.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Odczekaj 10 minut

Odczekaj 10 minut

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

 • Przed zastosowaniem kryjącej pasty do obuwia dokładnie oczyść i odtłuść powierzchnię, np. za pomocą płynu do czyszczenia butów TARRAGO Universal Cleaner.
 • Przed aplikacją białej kryjącej pasty do butów odwróć pojemnik (gąbką w dół) i bardzo energicznie potrząsaj, aż do pełnego wymieszania. Wewnątrz znajduje się kulka ułatwiająca osiągnięcie optymalnej konsystencji gęstego pigmentu. Po wymieszaniu powinieneś ją usłyszeć.
 • TARRAGO Super White przywraca biały kolor zużytym butom, ale mocno zniszczone skóry i materiały mogą wymagać użycia typowych farb do renowacji butów.
 • Po użyciu pasty oczyść gąbkowy aplikator przy pomocy wody, by nie dopuścić do zaschnięcia pigmentu i przygotować pprodukt do kolejnego użycia.
 • Po odnowieniu białej skóry, możesz ją dodatkowo zabezpieczyć przed wilgocią, zabrudzeniami i plamami wodoodpornym impregnatem TARRAGO Nano Protector.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Biała mocno kryjąca pasta w płynie do butów sportowych, sneakersów, kicksów. Niweluje rysy, odbarwienia, zadrapania.
TARRAGO Super White 75ml / Mocno kryjąca biała pasta do butów w płynie
Cena: 39,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów