OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink 0.5oz / Tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, kamienia i innych twardych powierzchni

Barwniki alkoholowe do rękodzieła

Dodaj opinię
 • Cena: 21,00 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (22)
 • szt.
  Niedostępny
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JFC10
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 743772100218
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: Brak / Na zamówienie

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Tusze alkoholowe do malowania szkła, kamienia i twardych powierzchni

Pinata to wysoce nasycone, szybkoschnące atramenty alkoholowe do wszelkich twardych powierzchni,

Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink, które na mnóstwo sposobów możesz stosować w swoim rękodziele na wielu twardych powierzchniach. Świetne, wysoce nasycone i szybkoschnące barwniki możesz wykorzystywać do artystycznego malowania szkła, metalu, plastiku, ceramiki, kamienia, skór, żywic, glinki polimerowej, YUPO i wielu innych powierzchni. Nieusuwalne i odporne na wilgoć tusze alkoholowe do rękodzieła umożliwią Ci osiąganie wyjątkowych efektów, których nie uzyskasz za pomocą standardowych farb akrylowych stworzonych na bazie wody. Transparentne (przeźroczyste) barwniki alkoholowe JACQUARD Pinata Ink o niesamowitej jaskrawości, której nie doświadczysz stosując alternatywne preparaty w tej kategorii produktów. Kolory stworzone na bazie najbardziej odpornych na światło wysokiej jakości barwników. Bezkwasowa formuła produktu charakteryzującego się doskonałymi właściwościami adhezyjnymi. Wszechstronne, uniwersalne i profesjonalne tusze alkoholowe do rękodzieła, które możesz stosować do prawie wszystkich nieporowatych powierzchni. Wszystkie dostępne kolory barwników możesz ze sobą mieszać, aby uzyskać niezliczoną liczbę nowych odcieni i kombinacji. 

 • TECHNIKI - sztuki piękne, scrapbooking, rękodzieło, imitacja witraży, tworzenie kart, sztuka żywiczna, sztuczne techniki wykończeniowe, bejcowanie drewna i skóry, malarstwo na tkaninach, gumowe stemple, aerograf, kaligrafia i inne
 • POWIERZCHNIE - szkło powlekane i niepowlekane, metal, plastik, winyl, ceramika, kamień, skóra, żywice epoksydowe i akrylowe, syntetyczny papier YUPO®, folia, drewno, enkaustyka, ceglana płyta, włókno szklane, akryl, glina polimerowa, muszle morskie i inne

Zawartość: 0,5oz / 14,79ml

Zamieniaj zwykłe przedmioty w prawdziwe dzieła sztuki

Alkoholowy tusz do szkła, kamienia, metalu, ceramiki, gliny, plastiku. Barwniki alkoholowe do rękodzieła i malowania biżuterii, naczyń, ozdób.

Barwniki alkoholowe do rękodzieła JACQUARD Pinata możesz stosować w wielu różnorodnych technikach uzyskując bardzo atrakcyjne efekty. Z ich pomocą stworzysz piękną biżuterię, ozdoby, naczynia, obrazy i niebanalne elementy wystroju wnętrz. Bez większego problemu zmienisz zwykły kubek w kolorowe arcydzieło, a szary kamień w magiczny kolorowy wisiorek. Tusze alkoholowe JACQUARD z powodzeniem wykorzystasz na każdej nieporowatej i półporowatej powierzchni. Do dyspozycji masz szeroki wachlarz przepięknych kolorów tego wyjątkowego barwnika do rękodzielniczej pracy. Do tego poszczególne kolory możesz ze sobą mieszać uzyskując setki innych odcieni i barw. Wysokiej jakości amerykańskie farby alkoholowe, za których pomocą zwykłe przedmioty możesz zamieniać w dzieła sztuki i prawdziwe skarby. Sprawdź również metaliczne kolory barwników JACQUARD Pinata Metallic. Zapoznaj się ze wskazówkami z sekcji ZAŁĄCZNIKI oraz video tutorialami, które prezentujemy na stronie produktu. Dzięki temu poznasz więcej technik i możliwości tych piekielnie dobrych barwników. Maluj, tworząc sztukę z efektem WOW!

Sposób użycia

 • Tusze alkoholowe stosuj zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa - stosuj rękawice i okulary ochronne
 • Barwniki JACQUARD Pinata możesz mieszać z alkoholem, by osiągać nieco jaśniejsze kolory
 • Tusz możesz mieszać z Gumą Arabską
 • Produkt łatwopalny i drażniący dla oczu
 • Barwniki zawierają denaturat
 • Chroń przed dziećmi!

Zobacz filmy instruktażowe na karcie produktu i pliki PDF w sekcji ZAŁĄCZNIKI.

Uwagi i wskazówki

 • JACQUARD Pinata w kolorze #030 Blanco Blanco to opcja kryjąca, która świetnie nadaje się do mieszania odcieni i tworzenia pasteli.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata możesz wykorzystywać na wiele sposobów

Barwniki alkoholowe do rękodzieła. Tusze do malowania naczyń, biżuterii, szkła, kamienia, ceramiki, metalu, plastiku. Rękodzieło. Ręcznie malowane.

Malowanie obrazów, kubków i biżuterii tuszami Pinata JACQUARD

Ręcznie robione, malowane naczynia, kubki, filiżanki, naszyjniki, kolczyki, biżuteria. Rękodzieło - tusze alkoholowe do szkła, kamienia, metalu.
Farby alkoholowe do twardych powierzchni - szkła, kamienia, metalu, plastiku. Barwniki, tusze do rękodzieła.
JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink 0.5oz / Tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, kamienia i innych twardych powierzchni
Cena: 21,00 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów