OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

TARRAGO Nano Nubuck Suede Renovator 200ml / Odżywczy renowator do butów zamszowych i nubukowych

Renowator do nubuku i zamszu

Dodaj opinię
 • Cena: 56,99 zł / szt.
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: TGS190000200A
 • Producent: Tarrago
 • Kod producenta: 8427457449008
 • Waga: 0.2 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Pielęgnacja i natłuszczenie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Renowacja butów zamszowych i nubukowych

Pielęgnacja i renowacja butów zamszowych i nubukowych. Renowator do zamszu i nubuku. Odnawia kolor i miękkość.

Spray do renowacji zamszu i nubuku stworzony w wyjątkowej formule opartej na rewolucyjnej nanotechnologii. Teraz odnowisz kolor swojego obuwia i dodatków, ale jednocześnie wzmocnisz ich właściwości hydrofobowe oraz zregenerujesz strukturę skór zamszowych i nubukowych. Odnowione pary po zastosowaniu tego renowatora odzyskają blask, oryginalny kolor, elastyczność i miękki dotyk (tzw. chwyt). Ponadto buty staną się bardziej odporne na wodę, plamy i zabrudzenia, a ich czyszczenie będzie łatwiejsze. Jeszcze większa moc pigmentów, ochrony oraz regeneracji skór szorstkich. Fluorowe polimery preparatu istotnie wzmacniają właściwości wodoodporne odnawianego obuwia. Do dyspozycji masz aerozol, który zapewni Ci łatwą, szybką i równomierną aplikację. Formuła produktu wzbogacona organicznymi olejami roślinnymi oraz olejkiem jojoba, by zamsz i nubuk po renowacji był kompleksowo zregenerowany. Po zastosowaniu preparatu skóry oraz materiały zachowują swoje naturalne właściwości oddychające. TARRAGO Nano Nubuck Suede Renovator możesz stosować do butów sportowych, trekkingowych, outdoorowych wyposażonych w różnego rodzaju membrany - Tex, Gore Tex, High Tech. Jednak równie dobrze renowator do zamszu i nubuku sprawdzi się przy odnowieniu popularnych Sneakersów. Wysokiej klasy wszechstronny produkt nie tylko do renowacji, ale i pielęgnacji zamszu oraz nubuku!

Jak dbać o zamsz i nubuk

Spray do zamszu i nubuku. Odnowienie skór zamszowych i nubukowych. Suede Nubuck Renovator Nano.

Jeżeli masz w swojej kolekcji buty z zamszu lub nubuku, warto byś poznał kilka podstawowych zasad, które pomogą Ci użytkować swoje pary przez wiele długich sezonów. Wbrew pozorom te charakterystyczne skóry są dość odporne i przy odrobinie chęci mogą Ci służyć naprawdę długo. Podstawą jest profilaktyka ponieważ dużo lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego dobra ochrona dla zamszu i nubuku to absolutna podstawa. Do dyspozycji masz prawdopodobnie najlepszy wodoodporny impregnat na świecie, czyli TARRAGO Nano Protector. Będzie chronił Twoje buty nie tylko przed destrukcyjną dla skór wilgocią, ale również przed zabrudzeniami. To sprawi, że konieczność czyszczenia i regeneracji będzie zdarzała się dużo rzadziej. Jeżeli jednak już taka potrzeba się pojawi, powinieneś mieć pod ręką szczotkę do butów. Nawet zwykła ze stosunkowo twardym włosiem zda egzamin, jeżeli celem będzie usunięcie powierzchniowych zabrudzeń. Jeżeli jednak zamsz lub nubuk traci swoją meszkowatą strukturę, użyj dedykowanej szczotki z drucianym włosiem lub/i gumki do zamszu i nubuku. Jeżeli natomiast po sezonie, dwóch lub trzeb zauważysz, że kolor Twoich butów już nie jest taki piękny, a skóra stała się mniej elastyczna, to właśnie moment na zastosowanie aerozolu TARRAGO Nano Nubuck Suede Renovator. Buty po odnowieniu, zabezpieczasz i historia zatacza koło. Wszystkie wymienione produkty możesz stosować niemal do każdego rodzaju zamszowego lub nubukowego obuwia, każdej marki - Emu, UGG, Timberland, Nike, Adidas, NB ... etc. Teraz ponownie możesz cieszyć się swoimi ulubionymi parami!

Sposób użycia

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Aplikuj z odległości 30cm na czystą i suchą powierzchnię

Aplikuj z odległości 30cm na czystą i suchą powierzchnię

Odczekaj 30 minut

Odczekaj 30 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Wyszczotkuj

Wyszczotkuj

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Renowator do nubuku i zamszu. Spray do butów zamszowych i nubukowych. Renowacja emu, ugg, timberland.
TARRAGO Nano Nubuck Suede Renovator 200ml / Odżywczy renowator do butów zamszowych i nubukowych
Cena: 56,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów