OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

SAPHIR BDC Renovating Cream 25ml / Krem do renowacji, szpachla do skór na otarcia, rysy, zadrapania

Krem do renowacji skór

(7) Dodaj opinię
 • Cena: 45,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (54)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 3324010851016
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010851016
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Max

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Odzieży

Odzieży

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Ten krem do renowacji skór

Szpachla do skóry licowej do odnowienia butów, torebek, kurtek, foteli, kierownicy. Saphir bdc renovating cream.

Krem do renowacji skór gładkich (licowych), którym bez trudu zlikwidujesz rysy, zadrapania, przetarcia, otarcia, przypalenia, odbarwienia, przebarwienia oraz innego rodzaju drobne uszkodzenia i niedoskonałości. Formuła kremu na bazie koncentratu żywicy z silnymi i bardzo odpornymi pigmentami. Dzięki temu możesz szybko odtworzyć oryginalne wykończenie skóry w głębokim odcieniu. SAPHIR BDC Renovating Cream możesz wykorzystać do renowacji ubytków oraz do regeneracji wyblakłych kolorów. Preparat nie jest tradycyjną szpachlą do skór. Nie jest też farbą. To profesjonalny, ale łatwy w użyciu produkt będący kompromisem pomiędzy tymi dwoma opcjami, co sprawia że masz do dyspozycji skuteczne i bardzo wszechstronne narzędzie do renowacji skór. W skład kremu wchodzą minerały oraz wosk pszczeli, dzięki czemu nie tylko maskujesz niedoskonałości - skóry po użyciu kremu pozostają również dobrze odżywione i zabezpieczone. Podwyższona odporność na wilgoć i zabrudzenia to dodatkowa zaleta. Produkt szybkoschnący. Idealny krem do renowacji skór i prac konserwacyjnych na wielu poziomach. Ze względu na uniwersalność, szybkość i łatwość użycia oraz bardzo trwały efekt Renovating Cream możesz stosować do wielu różnych przedmiotów codziennego użytku. Wykorzystaj krem SAPHIR BDC Renovatong Cream do odnowienia butów, skórzanej torby, torebki, teczki, paska, portfela, kurtki, kombinezonu motocyklowego, mebli, tapicerki oraz kierownicy samochodowych. To tylko niewielki wycinek możliwości! Krem do renowacji skór znajduje zastosowanie zarówno w zakładach szewskich i kaletniczych, profesjonalnych pracowniach i warsztatach zajmujących się renowacjami, jak i wśród kompletnych amatorów, chcących odnowić swoje domowe kolekcje i sprzęty. Do wyboru masz szeroki wachlarz kolorów. Jeżeli to nie wystarczy, pamiętaj, że możesz je ze sobą mieszać. Dzięki temu możesz uzyskać niezliczoną liczbę kolejnych odcieni. Dopasowanie optymalnego koloru względem skóry, którą zamierzasz odnowić jest teraz dużo łatwiejsze. Krem do renowacji skór zapewni Ci naturalne i niesamowicie trwałe wykończenie, które trudno będzie uszkodzić nawet w sposób mechaniczny. Jeżeli produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami, nie ma ryzyka odbarwiania się pigmentu i przenoszenia go na odzież oraz inne przedmioty w trakcie użytkowania. Potężna moc preparatu już przekonała do siebie nawet największych sceptyków. Jego skuteczność na branżowych targach potrafi zadziwić najbardziej doświadczonych szewców, kaletników i rzemieślników! Twój ruch - sprawdź i daj nam znać, czy widziałeś coś lepszego!

Krem i balsam do odnowienia skórzanej galanterii

Czarny krem do renowacji torebki, torby, galanterii skórzanej. Balsam mocnokoloryzujący do skóry naturalnej, licowej. Odnowienie koloru.

Krem do renowacji skór SAPHIR BDC Renovating Cream stosuj miejscowo do naprawienia przetartych lub uszkodzonych obszarów. Świetnie sprawdza się do odnowienia rys i zadrapań na czubkach butów, otartych krawędzi skórzanej torebki, torby lub teczki, czy zniwelowania zniszczonej kierownicy. Na większe powierzchnie stosuj mocnokoloryzujący balsam do skór SAPHIR BDC Juvacuir. Krem do renowacji mocniej zabezpiecza narażone na uszkodzenia obszary, zaś balsam doskonale regeneruje kolor i daje zapewnia naturalne wykończenie. Przy pomocy tych 2 preparatów bez wysiłku jesteś w stanie osiągać renowacyjne efekty w stylu WOW! Oba sprawdzą się przy renowacji skórzanych butów, galanterii, mebli i wszelkiego rodzaju dodatków oraz akcesoriów. Oba są powszechnie wykorzystywane przez specjalistyczne zakłady szewskie, punkty autodetailingowe, komisy samochodowe  i warsztaty zajmujące się renowacją obuwia oraz skór. Jednak ich zastosowanie jest tak proste, że proste naprawy bez problemu jesteś w stanie realizować we własnym garażu, mieszkaniu lub domu. 

Sposób użycia

Renowacja skórzanych butów, pantofli, eleganckich torebek, toreb, galanterii skórzanej. Szpachla do skór licowych. Odnowienie koloru.
Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Odczekaj 10 minut

Odczekaj 10 minut

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

Produkty do renowacji skórzanych butów, torebek, tapicerki. Krem do odnowienia koloru skóry kurtki, fotela, wypoczynku.
 • Kolory kremu do renowacji możesz ze sobą mieszać w celu osiągnięcia najbardziej zbliżonego odcienia lub zupełnie innej barwy.
 • Przed zastosowaniem na skórze, zrób próbę koloru na białej kartce i pozostaw do wyschnięcia. Krem po utwardzeniu może być nieco ciemniejszy.
 • SAPHIR BDC Renovating Cream nr 00 bezbarwny / incoloro - to baza rozjaśniająca. Możesz za jej pomocą tonować zbyt ciemny kolor kremu do renowacji.
 • Przed użyciem zbardzo dokładnie przygotuj powierzchnię odtłuszczając ją, np. cleanerem SAPHIR BDC Renomat lub mydłem regenerującym SAPHIR BDC Etalon Noir Soap.
 • Nierówną, uszkodzoną powierzchnię skóry przed rodnowieniem możesz przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym.
 • SAPHIR BDC Renovating Cream stosuj do miejscowych uszkodzeń. Jeżeli planujesz odnowić kolor większych powierzchni, zastosuj mocno koloryzujący balsam do renowacji skór SAPHIR BDC Juvacuir.
 • Krem jest bardzo wydajny. Lepiej dla efektu i trwałości zaaplikuj kilka cienkich warstw, niż jedną grubą.
 • Do głębokich rysy, dziur i ubytków stosuj szpachlę do skór TARRAGO Filling Paste.
 • Renovating Cream jest przeznaczony do renowacji skór naturalnych licowych i na takich materiałach sprawdza się najlepiej. Niektórzy z naszych klientów z zadowoleniem stosują ten produkt również na syntetycznych skórach, np. na kierownicach z ekoskór lub tworzyw sztucznych. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku jest to zastosowanie niezgodne z rekomendacją producenta więc trwałość efektu na syntetykach może być niższa.
 • Nie używaj do zamszu, nubuku, skór lakierowanych i anilinowych.
 • Kolory widoczne na monitorze mogą się różnić od realnych odcieni produktów ponieważ każde urządzenie jest ustawione inaczej.
 • Piktogramy jedynie symbolizują poszczególne kolory.
 • Używaj rękawic ochronnych unikając kontaktu ze skórą ponieważ pigment jest bardzo mocny i doczyszczenie może sprawiać kłopoty.
 • W pracach renowacyjnych przestrzegaj wszelkich zasad bezpieczeństwa. 


UWAŻAJ NA PODRÓBKI
Sukces kremu do renowacji skór SAPHIR BDC Renovating Cream sprawił, że na rynku pojawiły się preparaty innych marek o tej samej nazwie w podobnych opakowaniach. Nie pomyl ich z oryginalnym produktem ponieważ różnica jest ogromna! Kupuj tylko z zaufanych źródeł!

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Klasyczne przetarcia krawędzi w skórzanej torbie

Szpachla do skór, krem do renowacji przetarć, otarć, rys, zadrapań na butach, torbach, torebkach skórzanych.

Krem do renowacji SAPHIR i nie ma śladu

Skórzana teczka po renowacji kremem saphir bdc renovating cream. Szpachla do skórzanej galanterii.

Głębokie uszkodzenie skórzanego noska

Regeneracja butów skórzanych, renowacja obuwia skórzanego. Pielęgnacja skór.

SAPHIR Renovating Cream i już jest dobrze

Czarny krem, szpachla do skór na uszkodzenia, ubytki, niedoskonałości, rysy, zadrapania. Szpachla.

Przetarcia skóry w Nike Dunk

Renowacja sneakersów, butów sportowych, odnowienie nike dunk białych. Krem do renowacji skór.

Szybka akcja ratunkowa i Sneakersy, jak nowe

Jak odnowić sneakersy skórzane białe. Przetarcia, rysy, zadrapania. Krem do renowacji butów biały.

Przetarcia, rysy, zadrapania fotela samochodowego

Czarna tapicerka samochodowa do renowacji. Krem, balsam do odnowienia skór na rysy, przetarcia, zadrapania.

Fotel po renowacji balsamem i kremem SAPHIR

Renowacja czarnej tapicerki samochodowej kremem saphir renovating cream. Szpachla na rysy, przetarcia, uszkodzenia fotela.

Przed renowacją butów

Czyszczenie, pielęgnacja, renowacja butów, skór, galanterii skórzanej. Kremy, pasty, cleanery.

Obuwie po odnowieniu produktami SAPHIR

Pielęgnacja i renowacja obuwia skórzanego. Krem do renowacji saphir renovating cream. Creme renovatrice. Szpachla do skór.

Zniszczona kierownica samochodowa

Kierownica do renowacji. Przetarcia, otarcia, uszkodzenia tapicerki samochodowej.

Kierownica po szybkiej renowacji

Renowacja kierownicy samochodowej, tapicerki, foteli skórzanych. Krem do renowacji skór.

Przetarcia i uszkodzenia skórzanej rączki

Krem na przetarcia skóry, rysy, odbarwienia, otarcia. Renowacja torebki, torby, teczki. Skórzana galanteria.

Rączka po odnowieniu kremem SAPHIR Renovating Cream

Skórzana torebka, torba, teczka po renowacji. Krem na przetarcia, otarcia, rysy, zadrapania, odbarwienia skóry.

Skórzana torba z przetartymi krawędziami

Skóra do renowacji. Krem na rysy i zadrapania, przetarcia, otarcia. Odnowienie koloru skóry torebki, torby, teczki.

Skórzane elementy po miejscowej renowacji

Krem do renowacji i regeneracji koloru skórzanej galanterii, torebki, torby, teczki. Odnowienie kurtki i akcesoriów.

Przetarcia na skórzanej torbie

Torebka, torba do renowacji z uszkodzeniami, przetarciami, rysami. Renowacja galanterii skórzanej.

Po odnowieniu torby balsamem i kremem SAPHIR

Balsam, krem do renowacji torebki, torby, galanterii. Szpachla do skór na przetarcia, rysy, zadrapania.

Miejscowe uszkodzenie skórzanej torebki

Przetarcie skóry torebki. Uszkodzona torebka. Jak odnowić. Krem do renowacji toreby.

Szybka renowacja skóry kremem SAPHIR

Krem do renowacji przetarć, otarć, rys, uszkodzeń skóry. Jak naprawić torebkę skórzaną.

Czarna skórzana torba do renowacji

Przetarcia skóry na czarnej torebce. Torba skórzana do renowacji. Balsam do skór, szpachla do odnowienia galanterii.

SAPHIR Juvacuir i SAPHIR Renovating Cream oraz torba po renowacji

Balsam Saphir, krem do renowacji skóry renovating cream na uszkodzenia, przetarcia, otarcia, rysy, zadrapania, odbarwienia.

Odtłuszczenie i wyrównanie powierzchni, Renovating Cream i już jest dobrze

Jak przeprowadzić renowację skórzanych butów? Krem do skór na rysy, zadrapania, przetarcia, odbarwienia, przebarwienia.

Niewielkie przetarcia skóry możesz zniwelować błyskawicznie

Tutorial z renowacji skór, butów, obuwia skórzanego. Regeneracja przetarcia, otarcia na butach. Krem do renowacji.
 • działa.

  Butnik 04-09-2020
 • Rewelacyjny produkt, barwi subtelnie, ale trwale i równo, można nawet uzyskać efekt cieniowania przy użyciu dwóch odcieni. Uratował moje ukochane bikery.

  Krystyna 18-06-2020
 • Super Srodek .Polecam:)

  Anonim 19-10-2018
 • Produkt poznałam na Targach - wielokrotnie stosowany. Idealnie tuszuje rysy na skórze. Polecam.

  Jola Kiełza 29-11-2012
 • Najlepszy produkt do renowacji skóry jaki miałem.

  AutoRenowacja 12-05-2012
 • Baaaaardzo dobry produkt. Kierownica jak nowa, a po odbarwieniach an tapicerce ani śladu. Naprawdę silna farba. nie sposób tego zedrzeć :)

  Janusz Kosa 26-11-2011
 • Dzięks - jestem bardzo zadowolony - produkt faktycznie pokrył rysy na skórzanej tapicerce. Fotele jak nowe ;)

  Karreem 01-05-2010
Krem do renowacji skór na zadrapania, przetarcia, otarcia, rysy. Szpachla do butów, torebki, torby.
SAPHIR BDC Renovating Cream 25ml / Krem do renowacji, szpachla do skór na otarcia, rysy, zadrapania
Cena: 45,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów