OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

SAPHIR BDC Juvacuir 75ml / Balsam koloryzujący do renowacji skór licowych

Krem koloryzujący do renowacji skór
(8) Dodaj opinię
 • Cena: 69,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (18)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 000803019
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010803015
 • Waga: 0.11 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Odzieży

Odzieży

Tapicerek samochodowych

Tapicerek samochodowych

Tapicerek meblowych

Tapicerek meblowych

Renowacja skór, jeszcze nigdy nie była tak prosta

Odnowienie koloru skórzanej teczki kremem koloryzującym do skóry saphir juvacuir. Renowacja torebki, galanterii.

Balsam, krem koloryzujący do renowacji skór licowych, którym łatwo, szybko, skutecznie i bardzo trwale zniwelujesz rysy, zadrapania, przetarcia, otarcia, odbarwienia, przebarwienia oraz ślady zużycia. Idealny preparat do odnowienia koloru skórzanych butów, torebki, kurtki motocyklowej, kierownicy oraz tapicerek samochodowych i meblowych. Przywrócenie dawnego blasku skórzanym akcesoriom i dodatkom jeszcze nigdy nie było tak proste i spektakularne. Balsam do renowacji koloru skór, którego siła zaskakuje nawet najbardziej doświadczonych specjalistów w branży skórzanej. Prawdopodobnie nie widziałeś jeszcze tak łatwego w użyciu produktu, który zapewnia tak niesamowicie szybki efekt i piekielnie dobre oraz trwałe wykończenie skóry. Zalety, które sprawiają że produkt z pełnym zadowoleniem od lat stosowany jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Krem koloryzujący do skór powszechnie stosowany przez szewców, customizerów, warsztaty zajmujące się renowacją butów i skórzanych akcesoriów, punkty autodetailingowe, komisy samochodowe, ale również przez indywidualnych odbiorców, którzy w zaciszu domowego ogniska przeprowadzają małe renowacje. Wyjątkowa receptura z najwyższej jakości pigmentami, żywicami i woskiem pszczelim, która sprawia że preparat może być stosowany zarówno do miejscowych renowacji, np. odbarwiony fragment torebki, jak i do odnowienia koloru dużych powierzchni, np. skórzany kombinezon motocyklowy, czy sofa wykonana ze skóry. Poszczególne kolory produktu możesz ze sobą mieszać w celu osiągnięcia optymalnego odcienia.

Nie wyrzucaj skórzanych butów, bo mogą służyć jeszcze wiele lat!

Odnowienie koloru skórzanych butów. Krem koloryzujący na rysy, przebarwienia, odbarwienia. Renowacja skóry.

Balsam koloryzujący do skóry wpisujący się w filozofię Zero Waste - teraz nie musisz już wyrzucać zużytych skórzanych butów, bo przywrócenie ulubionych par do życia jest banalnie proste! Podobnie jest ze skórzanymi torebkami, teczkami, kurtkami, portfelami, paskami, a nawet meblami. "Stare" niewielkim nakładem sił i środków naprawdę może być jak nowe! A nawet lepsze, bo przedmioty posiadające długą historię mają duszę i stanowią wartość sentymentalną. Dobrej jakości skóry przy pomocy tego produktu regeneruje się bardzo szybko i łatwo, a efekty potrafią zaskoczyć, nawet największych sceptyków. Przebarwienia i ślady zużycia skórzanego obuwia oraz akcesoriów zniwelujesz w kilka chwil. Z kurtkami i tapicerkami popracujesz nieco dłużej, ale już po pierwszym kontakcie preparatu ze skórą, będziesz zaskoczony efektami. Po właściwym użyciu uzyskasz bardzo trwałe wykończenie, które pozostanie odporne na ścieranie, zginanie i wilgoć. Krem koloryzujący błyskawicznie odnawia i ożywia kolor skóry. Jego podstawowym zadaniem jest przywrócenie oryginalnego koloru skórzanych przedmiotów. Balsam koloryzujący Juvacuir może być stosowany również jako wykończenie malowanych lub przemalowywanych powierzchni. W roli wykończenia najlepiej sprawdza się przy malowaniu wysokiej jakości skór za pomocą farb alkoholowych wnikających głęboko w strukturę. Zapewnia gładkie i trwałe wykończenie z połyskiem.

Sposób użycia

Jak odnowić skórzane siodło i akcesoria jeździeckie. Balsam koloryzujący krem do skóry, mebli, butów, torebki, fotela, kierownicy.
Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Odczekaj 20 minut

Odczekaj 20 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

Uwagi i wskazówki

 • SAPHIR BDC Juvacuir stosuj do gruntownej renowacji skór gładkich (licowych), a nie to systematycznej pielęgnacji.
 • Do systematycznej pielęgnacji butów używaj kremu SAPHIR BDC Pommadier, a do pielęgnacji galanterii balsamu SAPHIR BDC Canadian.
 • Krem koloryzujący do renowacji skóry stosuj na bardzo dokładnie oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię. To bardzo ważny etap, wpływający na efekt i trwałość wykończenia! Powierzchnię skóry przed renowacją możesz przygotować za pomocą mydła regenerującego SAPHIR BDC Etalon Noir lub silnego cleanera SAPHIR BDC Renomat.
 • Balsam do renowacji koloru skór możesz aplikować za pomocą bawełnianej szmatki lub gąbki do aplikacji pigmentu. Jego płynna formuła sprawia, że użycie jest bardzo łatwe i nie sprawia większych kłopotów.
 • Produkt z bardzo silnym pigmentem, który nie jest jednak rekomendowany do zmiany koloru skór, a do odnowienia oryginalnego odcienia. Do zmiany kolory skór, stosuj dedykowane farby akrylowe lub barwniki alkoholowe.
 • SAPHIR BDC Juvacuir balsam koloryzujący do skóry licowej nie nadaje się do renowacji zamszu i nubuku. Do tego celu stosuj specjalne barwniki do skór zamszowych i nubukowych.
 • Balsam do renowacji nie nadaje się do skór lakierowanych i anilinowych. Do skór lakierowanych stosuj produkty dedykowane, które znajdziesz w kategorii PATENT LEATHER.
 • Na głębsze rysy i zadrapania oraz miejscowe uszkodzenia i krawędzie lepszym rozwiązaniem może być użycie produktów o charakterystyce szpachli do skór, np. SAPHIR BDC Renovating Cream lub TARRAGO Filling Paste.
 • Do systematycznej pielęgnacji skórzanych tapicerek stosuj krem koloryzujący AVEL LTHR Cream Renovator 250ml. To produkt o mniejszej koncentracji pigmentów, ale wzbogacony doskonałymi substancjami odżywczymi i zabezpieczającymi skórę. Ten krem koloryzujący do pielęgnacji skórzanych tapicerek nie tylko odświeży jej kolor, ale zregeneruje jej strukturę, uelastyczni i zakonserwuje.
 • Balsamy i kremy z reguły zawierają dużo większe ilości pigmentu niż pasta koloryzująca do skóry, która jest dość transparentna. Jej głównym zadaniem nie jest repigmentacja, a pielęgnacja, połysk o zabezpieczenie powierzchni. Dlatego stosowana przez niektórych sprzedawców i producentów nazwa "pasta koloryzująca do skóry" lub "pasta koloryzująca do butów" bywa myląca. 
 • Skóry częściej narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub wysokich temperatur oraz wilgoć mogą zużywać się dużo szybciej. Natłuszczaj, pielęgnuj i zabezpieczaj je częściej nie dopuszczając do przesuszenia, utraty elastyczności, koloru i swoich naturalnych właściwości.  
 • Balsam koloryzujący do skóry dostępny jest w wielu kolorach, które możesz między sobą w prosty sposób mieszać, uzyskując inne odcienie. Pamiętaj jednak, by nie mieszać tego produkty z zupełnie innymi środkami, nawet tej samej marki!

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Czarna zniszczona torba skórzana przed renowacją

Jak odnowić zniszczoną skórzaną torbę, torebkę, galanterię? Renowacja skór produktami SAPHIR Juvacuir i Renovating Cream

Czarna skórzana torba po renowacji produktami SAPHIR

Zniszczona skórzana torba, torebka po renowacji przy pomocy produktów SAPHIR Juvacuir i Renovating Cream. Łatwe odnowienie skóry.

Zniszczona czarna torebka - rysy, zadrapania, przetarcia

Czarna skórzana torebka do renowacji - przetarcia, otarcia, rysy, odbarwienia. Zniszczona torba.

Zniwelowane rysy, zadrapania i przetarcia skóry produktami SAPHIR

Odnowiona skórzana torebka za pomocą balsamu i kremu do renowacji skór Saphir Juvacuir Renovating Cream. Renowacja galanterii.

Skórzana torebka przed renowacją by @antywieszak

Zniszczona brązowa skórzana torebka - rysy, zadrapania, przetarcia, otarcia, przebarwienia, odbarwienia. Torba do renowacji.

Skórzana torebka po odnowieniu koloru by @antywieszak

Brązowa torebka po renowacji koloru balsamem koloryzującym Saphir Juvacuir. Krem koloryzujący do odnowienia koloru skór.

Biała, zniszczona skórzana kurtka przed renowacją

Rysy, zadrapania, przetarcia białej skóry. Skórzana kurtka do renowacji koloru. Jak odnowić kolor skóry.

Biała skórzana kurtka po renowacji

Renowacja białej skórzanej kurtki motocyklowej balsamem koloryzującym saphir juvacuir. Krem koloryzujący do skór.

Zniszczona skórzana torebka z jasnej skóry

Wyblaknięta skórzana torebka do renowacji koloru. Jak odnowić torbę w domowych warunkach.

Skórzana torebka po renowacji balsamem koloryzującym SAPHIR

Brązowa skórzana torebka po odnowieniu koloru balsamem koloryzującym kremem saphir juvacuir

Skórzany fotel samochodowy BMW przed i w trakcie renowacji

Renowacja skórzanej tapicerki samochodowej bmw. Odnowienie koloru czarnego koloru fotela samochodowego. Balsam koloryzujący.

Skórzany fotel samochodowy BMW po renowacji koloru

Krem koloryzujący do renowacji skórzanej tapicerki samochodowej. Czarny fotel skórzany bmw po renowacji. Saphir Juvacuir.
5
Liczba wystawionych ocen: 8
Pokaż tylko opinie potwierdzone zakupem
5
8
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtorwać opinie
 • Rewelacja, brak śladów po przetarciach na kurtce. Polecam bo skutecznie usuwa, przetarcia i zarysowania na skórze.

  Kamil ponad pół roku temu
 • Bardzo dobre pasty koloryzujące. Świetnie pielęgnują i nadają świeży kolor. Polecam do średnio zniszczonej skóry.

  Anna Sroczyńska ponad pół roku temu
 • Bardzo dobre pasty koloryzujące. Świetnie pielęgnują i nadają świeży kolor. Polecam do średnio zniszczonej skóry.

  Anna Sroczyńska ponad pół roku temu
 • to jest to!

  Mariusz Krzywy ponad pół roku temu
 • Świetny do odnowienia starych skórzanych teczek

  JErzy ponad pół roku temu
 • Zgodnie z oczekiwaniami. Balsam uratował mi życie - żona chciała zabić :)

  Ocalony ponad pół roku temu
 • Cholernie mocny barwnik - nie kruszy się, nie ściera, łatwy w użyciu. Polecam jak najbardziej do odbarwień na butach doskonały.

  Szewc Jan ponad pół roku temu
 • Pomogło. Dobrze kryje zarysowania i odbarwienia na tapicerce. Bardzo trwały pigment. Nie sposób zetrzeć ;)

  Grabek ponad pół roku temu
Balsamy koloryzujące do renowacji koloru skóry butów, odnowienia torebki, tapicerki skórzanej. Na rysy i zadrapania.
SAPHIR BDC Juvacuir 75ml / Balsam koloryzujący do renowacji skór licowych
Cena: 69,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów