OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Lumiere 3D Metallic Pearlescent Paint 1oz / Metaliczne i perłowe trójwymiarowe farby akrylowe do rękodzieła

Trójwymiarowe farby do customizacji

Dodaj opinię
 • Cena: 24,99 zł 19,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (20)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
 • Do końca promocji pozostało

  Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JDP12
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 743772026129
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,74 zł brutto

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do gumowych midsoli i spodów

Do gumowych midsoli i spodów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Trójwymiarowe farby i kleje do ubrań

Metaliczne farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD Lumiere 3D. Trójwymiarowa farba akrylowa. Rękodzieło.

Trójwymiarowe farby akrylowe JACQUARD Lumiere 3D w metalicznych i perłowych kolorach możesz wykorzystywać w swoim rękodziele na wiele różnych sposobów. Personalizując ubrania, buty, dodatki czy akcesoria masz teraz możliwość używać wielowymiarowych technik nie ograniczając się jedynie do jednej płaszczyzny. Poza właściwościami charakterystycznymi dla akryli do customizacji, farby Lumiere 3D możesz stosować również jako mocnego kleju, co sprawia że masz do dyspozycji jeszcze bardziej wszechstronny produkt. Możesz nimi malować jeansowe kurtki i spodnie, a także bawełniane koszulki, bluzy, czy skórzane buty, dodatki oraz akcesoria. Jednocześnie możesz używać ich jako kleju do koralików, butów, czy ubrań, na których chcesz trwale mocować ozdoby, kryształy lub inne drobne przedmioty. Niesamowicie atrakcyjne trójwymiarowe farby akrylowe do tkanin, skór i innych powierzchni, stworzone na bazie doskonałej linii JACQUARD Lumiere. Wielowymiarowe farby możesz aplikować bezpośrednio z butelki lub z pomocą cienkich końcówek do tworzenia linii. Po malowaniu farbami JACQUARD Lumiere 3D i utrwaleniu (72h) ubrania możesz prać.

 • POWIERZCHNIE - naturalne i syntetyczne tkaniny oraz skóry, płótno, papier, drewno, glina, plastik, szkło, metal i inne

Zawartość: 1oz / 29,57ml

Customizuj jeans w 3D

Perłowe i metaliczne farby trójwymiarowe 3d do personalizacji kicksów, jeansu, tekstyliów JACQUARD Lumiere

Wielowymiarowe farby akrylowe JACQUARD Lumiere 3D to niesamowite narzędzie do rękodzieła, które wzbogaci Twój warsztat na wielu płaszczyznach. Możesz z ich pomocą tworzyć trójwymiarowe wzory na ubraniach, butach, dodatkach i akcesoriach, które w metalicznych i perłowych kolorach robią niesamowite wrażenie. Trójwymiarowe "rzeźby" na odzieży to nowy wymiar customizacji i rękodzieła oraz rozdział, który warto otworzyć. Zwłaszcza jeżeli twoją specjalnością jest malowanie jeansu. Trójwymiarowe akryle w połączeniu z jeansową kataną lub spodniami daje artystyczny efekt obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie. Lumiere 3D możesz stosować też jako supermocny klej do tkanin, skór i innych powierzchni, którym przymocujesz ozdoby, naszywki, załatasz dziury lub podkleisz krawędzie. Postaw na nowy wymiar artystycznej personalizacji ubrań i customizuj w 3D!

Sposób użycia

 • Farby JACQUARD Lumiere 3D możesz łączyć z innymi farbami JACQUARD: Neopaque, Dye-Na-Flow i Textile Colors.
 • Najłatwiej aplikować je bezpośrednio z butelki lub przy pomocy cienkich końcówek do tworzenia linii.
 • Możesz wykorzystywać je jako silny klej do wielu powierzchni.
 • Do pełnego utrwalenia wielowymiarowa farba potrzebuje 72h.

Uwagi i wskazówki

 • JACQUARD Lumiere 3D #200 Clear (bezbarwny) możesz stosować jako klej do tkanin, ale również do każdej innej powierzchni. Idealny do mocowania koralików, biżuterii czy naszywek. Sprawdza się na tekstyliach, skórach, drewnie, płótnie, szkle, winylu, plastiku, a nawet metalu. Po całkowitym wyschnięciu i utrwaleniu ubrania możesz prać i czyścić chemicznie. Ten produkt możesz mieszać również z pigmentami JACQUARD Pearl Ex lub użyć go jako rozcieńczalnika do pozostałych kolorów Lumiere 3D.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Karta kolorów dla farb akrylowych JACQUARD Lumiere 3D

Trójwymiarowa farba akrylowa 3d do rękodzieła, customizacji, malowania tkanin, jeansu, ubrań. Rękodzieło wielowymiarowe.

Trójwymiarowy custom jeans z wykorzystaniem farb JACQUARD Lumiere 3D by @johnydarcreations

Farby akrylowe 3d do malowania jeansu, tkanin, ubrań. Trójwymiarowe akryle w kolorze złota, srebra. Custom, personalizacja, rękodzieło.

Malowanie ubrań farbami akrylowymi 3D by @johnydarcreations

Trójwymiarowe farby akrylowe metaliczne, perłowe 3d do personalizacji jeansu, tkanin, skór. Malowanie butów, odzieży. Rękodzieło.
Metaliczne i perłowe farby trójwymiarowe akrylowe 3d do customizacji tkanin, jeansu, skór, drewna, ubrań.
JACQUARD Lumiere 3D Metallic Pearlescent Paint 1oz / Metaliczne i perłowe trójwymiarowe farby akrylowe do rękodzieła
Cena: 24,99 zł 19,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów