OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

SAPHIR BDC Canadian 75ml / Krem koloryzujący do pielęgnacji skórzanych kurtek i galanterii

Krem koloryzujący do galanterii skórzanej
Dodaj opinię
 • Cena: 59,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (26)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  poniedziałek (27 maja) poniedziałek (27 maja)
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 000043091
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010043091
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Średnio

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Podstawowe właściwości produktu:

Czyszcznie

Czyszcznie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Butów

Butów

Balsam do pielęgnacji skór, na których Ci zależy

Krem koloryzujący do renowacji, pielęgnacji skórzanej teczki, torby, torebki, kurtki, płaszcza, galanterii skórzanej.

Regenerujący krem do galanterii skórzanej stworzony na bazie wosku pszczelego. Skutecznie czyści, odnawia kolor, zmiękcza, odżywia i zabezpiecza skóry licowe. Możesz go stosować do skórzanych kurtek, płaszczy, kombinezonów motocyklowych, toreb, torebek, teczek oraz butów. Bardzo wydajna formuła produktu, zawierająca najwyższej jakości pigmenty sprawia, że wystarcza minimalna ilość, by przywrócić do życia skórzaną odzież i akcesoria. Renowacja kurtki skórzanej przy pomocy jednego produktu jest już możliwa. Preparat stworzony przy współpracy najlepszych francuskich garbarni spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a jego wyjątkowa formuła sprawdza się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i amatorów. Konserwacja galanterii skórzanej z kremem Canadian to sprawa prosta, szybka i przyjemna. Średnia koncentracja pigmentów pozycjonująca koloryzujący produkt dokładnie na tym poziomie, którego potrzebuje większość skórzanych przedmiotów po kilku sezonach eksploatacji. Głęboko regenerujący krem natłuszcza, uelastycznia skórę oraz przywraca jej naturalny chwyt i kolor. Chroni przed przesuszeniem oraz pękaniem skóry oraz szwów. Pielęgnacja odzieży skórzanej na miarę Twoich oczekiwań zamknięta w jednym absolutnie doskonałym produkcie! 

Jak czyścić i pielęgnować skórzaną kurtkę

Czyszczenie, pielęgnacja i koloryzacja skórzanego płaszcza, skórzanej kurtki motocyklowej, torby, teczki, galanterii.

Jeden krem do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji skórzanej kurtki? SAPHIR BDC Canadian! Dobrej jakości galanterię wykonaną ze skóry naturalnej oczyścisz i zregenerujesz w łatwy sposób i przy pomocy tego jednego produktu, pod warunkiem że jej stan nie jest tragiczny. Ten wyjątkowy preparat posiada zarówno właściwości czyszczące, jak i odżywcze, konserwujące oraz koloryzujące. Dlatego w wielu przypadkach jest rozwiązaniem wystarczającym i w pełni satysfakcjonującym. Do pielęgnacji odzieży skórzanej użyj kremu Canadian i zapomnij o tym temacie na długi czas. Co w przypadku, kiedy chodzi o większe rysy, przetarcia, odbarwienia i przebarwienia? W takich sytuacjach konieczna może być gruntowna renowacja kurtki skórzanej, która nie zamyka się w ramach jednego produktu, ale to też nie musi być proces trudny i czasochłonny. Natomiast efekty samodzielnie przeprowadzonej renowacji potrafią być bardzo spektakularne i satysfakcjonujące. Najczęściej wystarczą 3-4 produkty i chwila wolnego czasu:

 1. SAPHIR BDC Etalon Noir Soap (regenerujące mydło do skór) - czyszczenie i przygotowanie skóry do renowacji
 2. SAPHIR BDC Renovating Cream (krem do renowacji skór) - miejscowa renowacja większych uszkodzeń i głębszych zadrapań
 3. SAPHIR BDC Juvacuir (balsam mocnokoloryzujący do skór) - odnowienie koloru skóry na całej powierzchni
 4. SAPHIR BDC Canadian (prezentowany krem do pielęgnacji skór) - odżywienie i wykończenie

Sposób użycia

Balsam, krem koloryzujący do pielęgnacji skórzanych kurtek, płaszczy, obuwia, butów, akcesoriów. Renowacja skór licowych.
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

Odczekaj 15 minut

Odczekaj 15 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Uwagi i wskazówki

 • Krem do galanterii skórzanej SAPHIR BDC Juvacuir to wysoko skoncentrowany i bardzo wydajny produkt. Aplikuj bardzo oszczędnie w minimalnych dawkach, by nie doprowadzić do nadmiaru, którego skóra nie będzie w stanie wchłonąć.
 • Produkt bogatszy w woski niż wiele innych kremów oraz balsamów przez co dobrze sprawdza się przy grubszych i bardziej zużytych skórach.
 • Konserwacja galanterii skórzanej przy pomocy tego kremu jest procesem wyjątkowo łatwym, pamiętaj jednak, by dobrze wypolerować powierzchnię skóry od razu po aplikacji ze względu na szybie parowanie rozpuszczalników.
 • Aplikuj za pomocą bawełnianej szmatki lub piankowego aplikatora. Na szwy preparat można nakładać przy pomocy pędzelka.
 • Przy większych uszkodzeniach, ubytkach, rysach i przetarciach gruntowna renowacja skórzanej kurtki może być procesem nieco bardziej wymagającym. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami mailowo przesyłając zdjęcia dobrze obrazujące kolor i stan przedmiotu. Chętnie doradzimy i zarekomendujemy optymalne rozwiązanie. 
 • Preparat stosuj tylko do skóry naturalnej licowej. Nie używaj do skór syntetycznych, lakierowanych, zamszu, ani nubuku.
 • Kolory kremu można ze sobą mieszać w celu uzyskania optymalnego odcienia.
 • Konserwacja galanterii skórzanej powinna odbywać się przy pomocy koloru kremu dopasowanego do odcienia pielęgnowanej kurtki, płaszcza czy torby. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się mailowo z naszym supportem.
 • Renowacja kurtki skórzanej i innych akcesoriów to proces, który nie zawsze musi przebiegać dokładnie w ten sam sposób. Pamiętaj, że my dostarczamy ci najlepsze preparaty, ale diagnoza i ostateczne wybory leżą po stronie Majstra przeprowadzającego proces.
 • Krem Canadian do skóry naturalnej to produkt do czyszczenia, pielęgnacji i odnowienia koloru, a nie do całkowitej zmiany koloru. Jeżeli zainteresowany jesteś malowaniem skór licowych, zwróć uwagę na farby alkoholowe do skór i farby akrylowe do customizacji.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Koloryzujący krem do galanterii skórzanej, balsam do pielęgnacji skóry, kurtki, kombinezonu motocyklowego, teczki, torebki, odzieży.
SAPHIR BDC Canadian 75ml / Krem koloryzujący do pielęgnacji skórzanych kurtek i galanterii
Cena: 59,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów