OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Airbrush Color Iridescent Paint 4oz / Opalizujące farby akrylowe do malowania aerografem

Farby akrylowe do aerografu

Dodaj opinię
 • Cena: 46,99 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (8)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JAB26
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 743772022244
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Odzieży

Odzieży

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Rękodzieło z efektami specjalnymi

Opalizujące farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD AIRBRUSH Iridescent 4oz

Opalizujące farby akrylowe do aerografu JACQUARD Airbrush Iridescent Color Paint, którymi możesz customizować z efektem perłowej poświaty. Tego typu efekty specjalne są najbardziej widoczne, kiedy stworzysz je na ciemnym lub czarnym tle. Dzięki akrylom wyprodukowanym specjalnie do malowania aerografem zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii podczas realizacji swoich artystycznych projektów. Z tymi farbami o zoptymalizowanej konsystencji nie musisz zastanawiać się już z jakim medium mieszać kolory, by malowanie aerografem było możliwe. Optymalna konsystencja farb, stworzonych specjalnie dla miłośników rękodzieła i personalizacji. JACQUARD Airbrush Color Iridescent to produkty, które możesz wykorzystać do bardzo atrakcyjnego malowania z efektami specjalnymi. Te wyjątkowe, mieniące się akryle wykorzystuj przede wszystkim do malowania tkanin, ale miej świadomość, że doskonale sprawdzą się również przy customizacji naturalnych i syntetycznych skór, winylu, płótna, drewna, papieru, gumy, plastiku, metalu i innych powierzchni. Po malowaniu ubrania i tkaniny pozostają miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki nim osiągniesz efekt trwały i odporny na czyszczenie oraz zużycie. JACQUARD Airbrush Color Iridescent Paint to farby do aerografu o bezwonnym, nietoksycznym i płynnym charakterze. Z tymi akrylami, nawet przy niskim ciśnieniu, nadal możesz personalizować sneakersy, ubrania, akcesoria, ozdoby oraz różnego rodzaju przedmioty. Farby do malowania aerografem są dostępne w kilku mieszalnych kolekcjach: przezroczyste, kryjące, metaliczne, fluorescencyjne, jasne, opalizujące, a także wyjątkowa linia „Sneaker Series”. Wszystkie kolory są odpowiednio napigmentowane i intensywne!

 • TECHNIKI - malowanie aerografem, marmurkowanie, polewanie, spryskiwanie, malowanie klasyczne, stemplowanie, uzupełnianie markerów i pisaków, szablonowanie, malowanie przy pomocy butelki do wielokrotnego napełniania JACQUARD You Can Spray
 • POWIERZCHNIE - naturalne i syntetyczne tkaniny, płótno, naturalne i syntetyczne skóry, winyl, drewno, papier, guma, plastik, glina, ceramika, metal i inne.

Zawartość: 4oz / 118,29ml

Dostępne kolory Iridescent: #600 Yellow #601 Red #602 Electric Blue #603 Green #604 Violet #605 Teal #606 Scarlet #607 Candy Apple Red

Akrylowe farby opalizujące do ubrań

Opalizujące farby do personalizacji kicksów, jeansu, tekstyliów JACQUARD AIRBRUSH Iridescent 4oz

Iridescent to opalizujący efekt specjalny, który w swoim rękodziele i pracy customizera możesz wykorzystywać na wiele sposobów. Jeżeli chcesz stworzyć projekt wizualnie atrakcyjny i rzucający się w oczy farby akrylowe do personalizacji aerografem JACQUARD Airbrush Color Iridescent mogą okazać się najlepszym wyborem. Dzięki nim stworzysz bardzo ciekawą opalizującą powierzchnię generującą zjawisko optyczne dla ludzkiego oka. Twój odbiorca będzie widział w tym samym pomalowanym miejscu różne kolory, w zależności od kąta patrzenia i gry świateł. Trudno wytłumaczyć, lepiej zobaczyć! Efekt opalizujący stworzony zostaje poprzez nakładające się na siebie cienkie warstwy, na których zaobserwujesz interferencję odbicia światła (jednocześnie od górnej i dolnej). W efekcie będziesz miał złudzenie, że w jednym momencie widzisz kilka kolorów. Efekt jaki osiągniesz przy pomocy tych farb możesz porównać do patrzenia na perły, stąd czasem mówi się, że to farby perłowe. Podobne wrażenie odniesiesz, kiedy spojrzysz na bańki mydlane, skrzydła motyla, pawie pióra, celofan czy rozlany olej na mokrej powierzchni. Teraz już wiesz, czego się spodziewać? Weź farby i maluj z efektami specjalnymi! Mówią, że jest w tym jakaś magia. Nie wierzysz? Sprawdź! To koniecznie trzeba zobaczyć na żywo!

Sposób użycia

farby opalizujące do zmiany koloru butów, jeansu, tkanin. Nadaje się do skór naturalnych i syntetycznych.

Uwagi i wskazówki

 • Oczyszczenie, odtłuszczenie i przygotowanie powierzchni do malowania to jeden z najistotniejszych etapów w procesie malowania. Zwróć na to szczególną uwagę!
 • Ubrania jeansowe i tekstylne przed malowaniem wypierz w celu usunięcia brudu, impregnatów i wszystkiego co może ograniczać wiązanie farby.
 • Skórę przed malowaniem powinieneś dokładnie oczyścić i odtłuścić ze starych wosków, farb, osadów oraz impregnatów.
 • Powierzchnie nieporowate, takie jak metal czy plastik przed malowaniem mogą wymagać lekkiego szlifowania.
 • Czysty metal może wymagać podkładu przed nałożeniem właściwych warstw farby.
 • Twarde powierzchnie po malowaniu zabezpiecz lakierem nawierzchniowym.
 • Farby do aerografu JACQUARD Airbrush Color zawsze aplikuj w cienkich, równych warstwach.
 • Użyj około 40 psi i przynajmniej 0,5mm rozmiaru końcówki.
 • Różne kolory tych farb możesz ze sobą mieszać w celu uzyskania wielu innych barw i odcieni.
 • Farbę JACQUARD Airbrush Color możesz utrwalać termicznie (jeżeli robisz to opalarką, zachowaj szczególną uwagę).
 • Pomalowaną tkaninę najlepiej utrwalać termicznie przy pomocy żelazka (odpowiednie ustawienie dla tkaniny i prasowanie przez 30 sekund).
 • Po malowaniu aerografem i całkowitym wyschnięciu farby możesz powierzchnię dodatkowo zabezpieczyć finisherem / lakierem, aplikując jedną lub dwie cienkie i równomierne warstwy.

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE MALOWANIA AEROGRAFEM

 • Przed rozpoczęciem pracy z aerografem upewnij się, że cały sprzęt działa prawidłowo. Sprawdź igły, końcówki i łączenia. W razie potrzeby wymień poszczególne elementy.
 • Sprawdź sprężarkę - zobacz czy działa prawidłowo i czy masz ustawione ciśnienie dostosowane do realizacji swojego projektu.
 • Upewnij się, że wybrałeś końcówkę w odpowiednim rozmiarze. Szczególnie istotne przy farbach metalicznych.
 • Nie dopuszczaj do tego, by farby zasychały wewnątrz urządzenia, kiedy z niego nie korzystasz.
 • Zakręcaj butelki z farbami, kiedy z nich nie korzystasz, by nie dopuścić do wysychania.
 • Poszczególne kolory tych farb możesz delikatnie rozcieńczać wodą.
 • Po zakończenia pracy, zawsze dokładnie oczyść sprzęt.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Farby opalizujące Iridescent Airbrush Color

Farby opalizujące do malowania aerografem - karta kolorów akryli do rękodzieła, customizacji, personalizacji ubrań, butów, ozdób.
Opalizujące farby akrylowe do customizacji sneakersów, odzieży i akcesoriów
JACQUARD Airbrush Color Iridescent Paint 4oz / Opalizujące farby akrylowe do malowania aerografem
Cena: 46,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów