OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Metallic Airbrush Color Exciter Pack 9x 0.5oz / Metaliczne farby akrylowe do aerografu

Zestaw metalicznych farb do aerografu

Dodaj opinię
 • Cena: 119,99 zł / szt.
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JAC9936
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Farby do aerografu w kolorze złota, srebra i miedzi

Zestaw metalicznych farb do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD AIRBRUSH Metallic 0.5oz

Zestaw metalicznych farb akrylowych do malowania tkanin aerografem, dzięki którym możesz realizować swoje rękodzieło na ubraniach w sposób szybki, łatwy i przyjemny. Nie musisz już rozcieńczać gęstych akryli, by malowanie natryskowe było możliwe! Do dyspozycji oddajemy Ci komplet farb JACQUARD Metallic Airbrush Color Exciter Pack i optymalną konsystencję opracowaną specjalnie dla miłośników malowania aerografem. JACQUARD Airbrush Color Paint to rękodzieło, customizacja i personalizacja w stylu, jaki lubisz najbardziej. Znajdziesz tu farby w kolorze złota, srebra, miedzi i kilka innych niesamowitych opcji. Farby akrylowe dedykowane przede wszystkim tkaninom, ale świetnie sprawdzające się również przy malowaniu skór, winylu, płótna, drewna, papieru, gumy, plastiku, metalu i innych powierzchni. Po ich zastosowaniu powierzchnia malowanych ubrań pozostaje naturalnie miękka i przyjemna w dotyku. Realizowane na tekstyliach projekty artystyczne pozostaną trwałe i odporne na pranie oraz nadmierne zużycie. Farby do customizacji o bezwonnym, nietoksycznym i płynnym charakterze. Z ich pomocą nawet przy stosunkowo niskim ciśnieniu nadal masz możliwość malować ubrania, buty, akcesoria, ozdoby i różnego rodzaju przedmioty. Farby w kilku mieszalnych kolekcjach: przezroczyste, kryjące, metaliczne, fluorescencyjne, jasne, opalizujące. Zwróć uwagę również na farby z linii „Sneaker Series”. Wszystkie kolory są mocno napigmentowane i bardzo intensywne!

 • TECHNIKI - malowanie aerografem, marmurkowanie, polewanie, spryskiwanie, malowanie klasyczne, stemplowanie, uzupełnianie markerów i pisaków, szablonowanie, malowanie przy pomocy butelki do wielokrotnego napełniania JACQUARD You Can Spray
 • POWIERZCHNIE - naturalne i syntetyczne tkaniny, płótno, naturalne i syntetyczne skóry, winyl, drewno, papier, guma, plastik, glina, ceramika, metal i inne.

Zawartość zestawu: 9x 0,5oz / 14,79ml w następujących kolorach: #300 Metallic Yellow #301 Metallic Red #302 Metallic Blue #303 True Gold #304 Solar Gold #305 Silver #306 Copper #307 Metallic White # Clear Varnish (bezbarwny lakier)

Metaliczne farby do ubrań

Zestaw farb metalicznych do personalizacji kicksów, jeansu, tekstyliów JACQUARD AIRBRUSH Metallic 0.5oz

Przy pomocy zestawu JACQUARD Metallic Airbrush Color Exciter Pack metaliczne efekty z pomocą aerografu możesz kreować na koszulkach, spodniach, jeansowych kurtkach, butach i wielu innych przedmiotach. Metaliczne farby akrylowe do aerografu będą w takiej pracy dodatkową wartością. Dzięki tym wyjątkowym akrylom i natryskowej technice malowania rozwiniesz swój warsztat i spektrum możliwości. Rękodzieło to unikalne efekty i mnóstwo artystycznych możliwości, dlatego szeroki wybór farb ma kluczowe znaczenie. Z farbami JACQUARD masz możliwość łączenia różnych technik, by tworzyć fantastyczne metaliczne efekty, które zawsze zrobią ogromne wrażenie na odbiorcach. Metaliczne detale potrafią zauroczyć, a jeżeli wykonasz w takiej stylistyce inicjały lub napisy przekonasz się jaką mają moc. Złote, srebrne czy miedziowe elementy są bardzo chętnie wykorzystywane podczas uroczystości ślubnych i weselnych, dlatego w na tej płaszczyźnie nasze farby znajdują wiele przestrzeni do wykorzystania. Oczywiście, malować możesz nie tylko odzież i obuwie. Do dyspozycji masz prawie wszystko, co może stanowić bazę dla akryli, np. biżuterię, ozdoby czy dodatki. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i ilość farb na warsztacie! Customizuj, personalizuj, maluj i ciesz się kolorami!

Sposób użycia

 • Pamiętaj, by dokładnie oczyścić, odtłuścić i przygotować powierzchnię do malowania. To jeden z najważniejszych momentów w całym procesie malowania.
 • Metaliczne i kryjące farby akrylowe najlepiej sprawdzają się na białych i jasnych podłożach, ale dają również dobry efekt na ciemnych i czarnych ubraniach.
 • Na czarnych i ciemnych powierzchniach dla jeszcze lepszego efektu, warto zastosować biały podkład.
 • Jeans i tkaniny przed malowaniem wypierz w celu usunięcia brudu, impregnatów i wszystkiego co może ograniczać wiązanie farb.
 • Skórzane powierzchnie przed malowaniem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić ze starych wosków, farb, osadów, chemicznych preparatów oraz impregnatów.
 • Powierzchnie nieporowate (np., metal, plastik) przed malowaniem mogą wymagać lekkiego szlifowania w celu zwiększenia przyczepności farb.
 • Niemalowany metal może wymagać podkładu przed aplikowaniem farby.
 • Twarde powierzchnie po malowaniu można dodatkowo zabezpieczyć lakierem nawierzchniowym.
 • Metaliczne farby akrylowe JACQUARD Airbrush Color aplikuj w cienkich i równych warstwach.
 • Malując aerografem producent rekomenduje użycie około 40 psi i przynajmniej 0,5mm rozmiaru końcówki.
 • Poszczególne kolory farb akrylowych możesz miksować ze sobą, by uzyskać mnóstwo innych kolorów, odcieni i kombinacji.
 • Akryle do aerografu JACQUARD Airbrush Color możesz utrwalać termicznie (jeśli używasz opalarki, zachowaj szczególną uwagę).
 • Malowane ubrania możesz utrwalać termicznie za pomocą żelazka (dedykowane ustawienie dla rodzaju tkaniny i prasowanie przez około 30 sekund).
 • Po zakończeniu malowania i całkowitym wyschnięciu możesz obraz dodatkowo zabezpieczyć finisherem (lakierem), nakładając jedną lub dwie cienkie i równomierne warstwy.


MALOWANIE AEROGRAFEM - WSKAZÓWKI

 • Zawsze przed rozpoczęciem malowania sprawdź, czy sprzęt działa prawidłowo.
 • Zwróć szczególną uwagę na igły, końcówki i łączenia. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, wymień zużyte lub uszkodzone elementy.
 • Sprawdź czy sprężarka działa poprawnie i czy masz ustawione ciśnienie dostosowane do swojej pracy.
 • Dokładnie sprawdź czy wybrałeś końcówkę w odpowiednim rozmiarze, co jest szczególnie ważne przy farbach metalicznych.
 • Nie dopuszczaj do tego, by zawartość zbyt długo pozostawała w urządzeniu, kiedy z niego nie korzystasz. Nie dopuszczaj do zasychania farby w aerografie.
 • Zawsze zakręcaj pojemniki z farbami, kiedy ich nie używasz. Nie dopuszczaj do wysychania akryli.
 • Wszystkie akrylowe kolory możesz delikatnie rozcieńczać wodą.
 • Oczyść sprzęt za każdym razem, kiedy skończysz pracę. 

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Metaliczne kolory farb do aerografu w zestawie JACQUARD Metallic Airbrush Color

Złota farba do aerografu. Srebrne farby akrylowe do tkanin. Miedziowa farba do ubrań. Rękodzieło. Custom.
Zestaw farb akrylowych metalicznych do personalizacji butów, jeansowych katan, skórzanych kurtek, plecaków, czapek, t-shirtów i innych akcesoriów.
JACQUARD Metallic Airbrush Color Exciter Pack 9x 0.5oz / Metaliczne farby akrylowe do aerografu
Cena: 119,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów