ANGELUS Acrylic Leather Paint Best Sellers Kit x12 / Zestaw farb do malowania Sneakersów i Jeansu

Zestaw farb akrylowych do customizacji

Dodaj opinię
 • Cena: 319,00 zł / szt.
 • szt.
 • Wyślemy jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 799E-720-12
 • Producent: Angelus
 • Kod producenta: 8427457567191
 • Waga: 0.06 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Dobry zestaw startowy dla Customizera

Farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin Angelus Acrylic Leather Paint BEST Sellers Kit
Komplet legendarnych amerykańskich farb akrylowych do customizacji sneakersów i jeansu w podstawowej, najbardziej popularnej palecie kolorów. 12 najchętniej wybieranych kolorów w jednym opakowaniu. Kultowe farby akrylowe do personalizacji marki ANGELUS od lat wykorzystywane przez najlepszych customizerów na całym świecie do malowania licowych i syntetycznych skór, jeansu oraz tekstyliów. Dzięki wyjątkowej formule przy właściwym zastosowaniu farba nie łamie się i nie wykrusza nawet w pracujących miejscach skóry czy materiału. Po wyschnięciu i utrwaleniu wykończenie jest odporne na uszkodzenia oraz zginanie. Farby akrylowe ANGELUS najczęściej wykorzystasz do personalizacji i renowacji butów, jeansowych katan, toreb, torebek, plecaków, portfeli, czapek, t-shirtów oraz akcesoriów. Stopień połysku wykończenia możesz regulować za pomocą finisherów i dodatków do farb akrylowych. Nie stosuj do zamszu i nubuku. 

W zestawie znajdziesz 12 najlepszych kolorów farb: Black, White, Brown, Orange, Blue, Turquoise, Purple, Green, Red, Yellow, Lilac, Pink.

Bestsellerowy zestaw farb na prezent dla Artysty

Farby na prezent dla artystyki, artysty. Zestaw farb angelus do malowania butów, jeansu, ubrań, akcesoriów.

Jeżeli szukasz prezentu dla Artystki, Artysty lub bliskiej Ci osoby, która lubi zabawę z farbami, lepiej trafić nie mogłeś! Zestaw farb akrylowych ANGELUS Acrylic Leather Paint Best Sellers Kit to 12 kolorów, na które najczęściej stawiają Customizerzy. Zatem idealny pomysł na prezent, dla każdego, kto zaczyna przygodę z malowaniem butów, ubrań i akcesoriów. Przy pomocy 12 kolorów obdarowany zdoła zrealizować mnóstwo fantastycznych projektów i to może być początek pięknej, kolorowej przygody, nowej pasji lub artystycznego biznesu, który dostarczy mnóstwo satysfakcji. Wymarzony prezent dla Niej i dla Niego! Kreatywny i niebanalny. Upominek, na który możesz postawić, nie zastanawiając się czy trafisz w punkt. To więcej niż pewne!

Sposób użycia

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Odczekaj 60 minut

Odczekaj 60 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Odczekaj 12h

Odczekaj 12h

Ważne: lepiej nałożyć kilka warstw bardzo cienkich niż jedną grubą. Zbyt gruba warstwa farby podczas suszenia lub eksploatacji może pękać.

Uwagi i wskazówki

 • Odtłuszczenie i przygotowanie powierzchni do malowania to najważniejszy etap procesu, od którego w największym stopniu zależy trwałość wykończenia.
 • Niektóre wyroby skórzane posiadają fabryczne wykończenie (np. silikonowe), które uniemożliwia właściwe wiązanie farby. W takich przypadkach przed malowaniem możesz użyć mocnego zmywacza do skór, by usunąć stare wykończenie.

 

Aktualne kolekcje farb i barwników ANGELUS:

 

Dodatki do farb akrylowych ANGELUS:

 • #600-620 Acrylic Finisher - możesz zwiększyć trwałość farby i stopień połysku przez zastosowanie wybranego lakieru wykończeniowego (od matu po wysoki połysk).  
 • #720-000 Angelus 2-Thin - dodatek rozcieńczający do farb akrylowych, który zapobiega zbrylaniu się farby. Stosowany również do malowania tekstyliów i przy zastosowaniu aerografu (rekomendowane ratio 1:4).
 • #722 Angelus 2-Soft - dodatek do farb akrylowych, który optymalizuje malowanie na miękkich materiałach, np. tekstylna wyściółka buta, siatki, tkaniny, jeans. Po prawidłowym zastosowaniu pomaga w utrzymaniu naturalnie miękkiej powierzchni.
 • #722 Angelus Duller - dodatek matujący do farb akrylowych, który pomaga w uzyskaniu naturalnego wykończenia bez połysku lub w półpołysku. Mieszaj w w proporcji od 1ml do 4ml na butelkę 1oz / 29,5ml (czyli 5%-15%).
 • #722 Angelus 2-Hard - dodatek do farb akrylowych, który ułatwia wiązanie farby na twardych nieporowatych powierzchniach, np. plastik, szkło. Zwiększa przyczepność i twardość powłoki. 

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Komplet farb do customizacji obuwia, jeansu, ubrań. Farby akrylowe tarrago sneakers. Pędzelki do rękodzieła.
ANGELUS Acrylic Leather Paint Best Sellers Kit x12 / Zestaw farb do malowania Sneakersów i Jeansu
Cena: 319,00 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów