ANGELUS Acrylic Leather Paint Metallic & Pearl Kit x12 / Zestaw metalicznych i perłowych farb akrylowych do customizacji butów i ubrań

Zestaw metalicznych farb do rękodzieła

Dodaj opinię
 • Cena: 339,00 zł / szt.
 • szt.
 • Wyślemy jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  w następny dzień roboczy poniedziałek (29 maja)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 799E-732-12
 • Producent: Angelus
 • Kod producenta: 8427457567191
 • Waga: 0.06 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Zestaw metalicznych farb w kolorze złota, srebra i szmaragdu

Metaliczne i perłowe farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin Angelus Acrylic Leather Paint Metallic & Pearl Kit
Jeżeli potrzebujesz kolekcji metalicznych i perłowych farb do rękodzieła oraz customizacji butów, ubrań, czy akcesoriów postaw na zestaw! W zbiorczym opakowaniu znajdziesz komplet 12 legendarnych amerykańskich farb akrylowych w wyjątkowo atrakcyjnych metalicznych i perłowych odcieniach. ANGELUS to farby akrylowe od lat wykorzystywane przez najlepszych customizerów na całym świecie do malowania licowych i syntetycznych skór, denimu, tekstyliów oraz różnego rodzaju akcesoriów. Dzięki wyjątkowej formule przy właściwym zastosowaniu farba nie łamie się i nie wykrusza nawet w pracujących miejscach cholewki. Po wyschnięciu i utwardzeniu wykończenie jest odporne na uszkodzenia i zginanie. Bardzo szeroka paleta barw, dzięki której możliwości są praktycznie nieograniczone. Farby najczęściej wykorzystywane do renowacji i personalizacji butów, jeansowych katan, toreb, torebek, plecaków, portfeli, czapek, t-shirtów i dodatków. Stopień połysku wykończenia możesz regulować za pomocą finisherów i dodatków do farb akrylowych. Nie stosuj do zamszu i nubuku.
 
W zestawie znajdziesz 12 najlepszych farb metalicznych i perłowych: Gold, Silver, Bronze, Copper, Pewter, Riot Red, Pacific Blue, Prince Purple, Sterling Silver, 18K Gold, Rose Gold, Emerald Green

Do czego wykorzystywać metaliczne i perłowe farby

Metaliczne i perłowe farby akrylowe w komplecie na prezent. Farba złota, srebrna, brązowa, szmaragdowa, opalizująca.

Metaliczne i opalizujące farby akrylowe ANGELUS możesz wykorzystywać na wiele sposobów, bo nadają się one zarówno do personalizacji butów, jak i ubrań czy różnego rodzaju akcesoriów. W projektach na Sneakersach czy Jeansie możesz za ich pomocą tworzyć efekty specjalne, które będą zwracały na siebie uwagę, nawet jeżeli w ten sposób pomalujesz niewielkie fragmenty. Metaliczne farby akrylowe są bardzo chętnie i powszechnie wykorzystywane również w ślubnym rękodziele. Przy pomocy farb w kolorze złota, srebra, czy brązu możesz tworzyć niesamowite ozdoby ślubne ponieważ farby ANGELUS możesz wykorzystywać nie tylko na skórach i jeansie. Sprawdzają się równie dobrze na wielu innych powierzchniach. Zestaw ANGELUS Acrylic Leather Paint Metallic & Pearl Kit to również świetny pomysł na prezent dla każdej Artystki i Artysty. Nawet, jeżeli wcześniej dana osoba nie interesowała się customizacją, a malowała tylko paznokcie, czy zajmowała się tworzeniem tatuaży. Od prezentu w postaci zestawu farb akrylowych zaczynało wielu uznanych już Customizerów!

Sposób użycia

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Bardzo dokładnie przygotuj powierzchnię do malowania - czyszczenie i odtłuszczenie

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Dokładnie wymieszaj farbę pędzelkiem, aż kolor będzie całkowicie jednolity

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Maluj aplikując bardzo cienką warstwę (większa trwałość)

Odczekaj 60 minut

Odczekaj 60 minut

W razie potrzeby powtórz proces

W razie potrzeby powtórz proces

Odczekaj 12h

Odczekaj 12h

Ważne: lepiej nałożyć kilka warstw bardzo cienkich niż jedną grubą. Zbyt gruba warstwa farby podczas suszenia lub eksploatacji może pękać.

Uwagi i wskazówki

 • Odtłuszczenie i przygotowanie powierzchni do malowania to najważniejszy etap procesu, od którego w największym stopniu zależy trwałość wykończenia.
 • Niektóre wyroby skórzane posiadają fabryczne wykończenie (np. silikonowe), które uniemożliwia właściwe wiązanie farby. W takich przypadkach przed malowaniem możesz użyć mocnego zmywacza do skór, by usunąć stare wykończenie.

 

Aktualne kolekcje farb i barwników ANGELUS:

 

Dodatki do farb akrylowych ANGELUS:

 • #600-620 Acrylic Finisher - możesz zwiększyć trwałość farby i stopień połysku przez zastosowanie wybranego lakieru wykończeniowego (od matu po wysoki połysk).  
 • #720-000 Angelus 2-Thin - dodatek rozcieńczający do farb akrylowych, który zapobiega zbrylaniu się farby. Stosowany również do malowania tekstyliów i przy zastosowaniu aerografu (rekomendowane ratio 1:4).
 • #722 Angelus 2-Soft - dodatek do farb akrylowych, który optymalizuje malowanie na miękkich materiałach, np. tekstylna wyściółka buta, siatki, tkaniny, jeans. Po prawidłowym zastosowaniu pomaga w utrzymaniu naturalnie miękkiej powierzchni.
 • #722 Angelus Duller - dodatek matujący do farb akrylowych, który pomaga w uzyskaniu naturalnego wykończenia bez połysku lub w półpołysku. Mieszaj w w proporcji od 1ml do 4ml na butelkę 1oz / 29,5ml (czyli 5%-15%).
 • #722 Angelus 2-Hard - dodatek do farb akrylowych, który ułatwia wiązanie farby na twardych nieporowatych powierzchniach, np. plastik, szkło. Zwiększa przyczepność i twardość powłoki. 

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Akrylowe metaliczne farby do customizacji sneakersów i jeansowych katan, a także koszulek i akcesoriów.
ANGELUS Acrylic Leather Paint Metallic & Pearl Kit x12 / Zestaw metalicznych i perłowych farb akrylowych do customizacji butów i ubrań
Cena: 339,00 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów