CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Dye-Na-Flow Paint Exciter Pack 9x 0.5oz / Zestaw płynnych farb akrylowych do tkanin

Zestaw farb do tkanin

Dodaj opinię
 • Cena: 110,99 zł 99,89 zł / szt.
 • szt.
Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JAC9908
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Płynne farby akrylowe do malowania ubrań

Zestaw farb do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD dye na flow kit

Zestaw intensywnych, płynnych i transparentnych farb akrylowych do tkanin JACQUARD Dye-Na-Flow Exciter Pack możesz stosować w swojej rękodzielniczej aktywności na każdej porowatej lub półporowatej powierzchni. Farbami do customizacji wchodzącymi w skład zestawu możesz malować naturalne i syntetyczne tkaniny, skóry, a nawet drewno. Korzystaj z wyjątkowej formuły akryli, które pod wieloma względami symulują prawdziwe barwniki do tekstyliów. Farby JACQUARD Dye-Na-Flow swobodnie rozprowadzają się na tkaninie, aż do pełnego i równomiernego wchłonięcia. Nie osadzają się na powierzchni, jak większość standardowych farb akrylowych, lecz zatapiają się w włóknach, jak typowy barwnik do tekstyliów. Kolory pozostają bardzo żywe i odporne na pranie oraz zużycie. Po malowaniu farbami JACQUARD Dye-Na-Flow, tekstylia nadal pozostaną naturalnie miękkie i przyjemne w dotyku. Idealne farby do customizacji ubrań, które zapewnią Ci jeszcze więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Wzbogać swój warsztat o  bardzo uniwersalne i wszechstronne produkty do rękodzieła, które sprawdzą się w wielu unikalnych projektach - od malowania jedwabiu, poprzez bawełnę, jeans, aż po bejcowanie drewna. Zdecydowanie warto!

 • TECHNIKI - malowanie pędzlami, aerograf, spray on tie dye, salt technique, sun printing, akwarela, szablony, spray wielokrotnego użytku Jacquard’s YouCAN, różnego rodzaju druk, batik, bejcowanie drewna, marmurkowanie i inne

Zawartość: JACQUARD Dye-Na-Flow Paint 9x 0,5oz / 14,79ml - 9 farb akrylowych do tkanin w kolorach: #801 Sun Yellow #802 Golden Yellow #803 Bright Orange #805 Scarlet #809 Magenta #811 Violet #812 Periwinkle #813 Turquoise #818 Chartreuse

Malowane ubrania utrwal termicznie

Zestaw farb do tkanin, personalizacji kicksów, jeansu, tekstyliów jacquard dye na flow kit

Pomalowane tkaniny farbami akrylowymi JACQUARD Dye-na-Flow utrwal termicznie po wyschnięciu - prasuj na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty. Ustaw temperaturę żelazka odpowiednią dla tkaniny, z którą pracujesz. Zgodnie z oznaczeniami które znajdziesz na metce lub wszywce. Jeżeli utrwalanie termiczne z jakichkolwiek względów będzie dla ciebie trudne lub niepraktyczne możesz utrwalić malowanie przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Customizowaną odzież pierz najlepiej ręcznie w chłodnej wodzie. Opcjonalnie pranie w pralce też jest dozwolone,  pamiętaj jednak, by robić to także przy niskiej temperaturze i bez użycia silnych detergentów. Poszczególne kolory farb akrylowych JACQUARD możesz ze sobą mieszać, by osiągać kolejne odcienie i barwy. Dzięki temu możesz malować ubrani praktycznie z nieograniczonym wachlarzem kolorów. Te farby możesz też delikatnie rozcieńczać z wodą (do 25%). Farby JACQUARD Dye-na-Flow wykorzystuj również przy malowaniu aerografem. Idealnie się do tego nadają, zwłaszcza, jeżeli zamierzasz w ten sposób malować tkaniny. Efekt będzie bardzo żywy, a wykończenie naturalnie miękkie w dotyku. Płynny charakter farb akrylowych do tkanin JACQUARD Dye-na-Flow sprawia, że aerograf się nie zapycha, a praca staje się na wielu poziomach efektywna, łatwa i przyjemna. W artystycznej społeczności możesz spotkać się z opiniami. iż tak dobre farby na warsztacie mieć po prostu trzeba! Sprawdź, czy faktycznie coś w tym jest!

Sposób użycia

SALT TECHNIQUE - używaj soli w rękodziele

Niesamowite efekty rozbłysku możesz osiągnąć posypując solą pomalowaną tkaninę farbą JACQUARD Dye-Na-Flow, kiedy ta jest jeszcze mokra.

 • Przy pomocy pędzla, gąbki lub aerografu pomaluj tkaninę farbami Dye-Na-Flow w dowolny sposób.
 • Natychmiast po malowaniu, kiedy powierzchnia jest jeszcze bardzo mokra posyp tkaninę solą. Kryształy soli zaczną wchłaniać barwnik podczas wysychania.
 • Pozostaw sól na pomalowanej tkaninie, aż do wyschnięcia. Następnie usuń ją z powierzchni.
 • Po pełnym wyschnięciu, utrwal efekt termicznie przy pomocy pomocy żelazka. Prasuj na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty w najwyższej temperaturze rekomendowanej dla danej tkaniny.
 • Jeżeli utrwalenie termiczne z jakichś względów jest dla ciebie trudne, niemożliwe lub niepraktyczne możesz efekt utrwalić przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Po zastosowaniu, pozostaw pomalowaną tkaninę do utwardzenia na powietrzu.
 • Tak pomalowane ubrania, dodatki i akcesoria tekstylne pierz ręcznie w chłodnej wodzie i delikatnych płynach. Dopuszczalne jest również pranie w pralne, z równą delikatnością i uwagą.

 

SUN PRINTING - drukuj słońcem personalizując ubrania

Kreuj piękne efekty specjalne na tkaninach przy pomocy farb akrylowych JACQUARD Dye-Na-Flow i znalezionych przedmiotów, liści lub skrawków papieru. Bardzo łatwa i przyjemna technika, która może być realizowana przez dorosłych i przez dzieci w formie zabawy. Zobacz, jak niewiele trzeba, by stworzyć na ubraniach, dodatkach i akcesoriach niesamowite obrazy przypominające duchy.

 • Zwilż jedwabną tkaninę czystą wodą przy pomocy pędzla.
 • Aplikuj farby akrylowe Dye-Na-Flow na mokrą powierzchnię tkaniny.
 • Kiedy jeszcze tkanina jest mokra, a farby nie zaschnięte, ułóż na powierzchni, np. papierowe wycinki, liście lub inne przedmioty.
 • Im bliższy kontakt położonych przedmiotów z tkaniną, tym bardziej wyraźny i ostrzejszy będzie Twój obraz. Możesz docisnąć (doważyć) wycinki czy liście, jeżeli na tym Ci zależy lub obawiasz się, by wiatr ich nie zdmuchnął.
 • Wystaw tkaninę na działanie słońca.
 • Jeżeli to duża powierzchnia możesz od początku działać na zewnątrz przy świecącym słońcu. W tym przypadku uważaj jednak, by pracować sprawnie i szybko, bo tkanina może błyskawicznie wysychać.
 • Pozostaw tkaninę na słońcu przez minimum 60 minut (może być dłużej).
 • Usuń obiekty z powierzchni tkaniny i zachwycaj się efektami w postaci jaśniejszych obrazów w kształcie zdjętych przedmiotów.
 • Utrwalaj termicznie, pozostawiając do pełnego wyschnięcia, a następnie prasując na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty w najwyższej temperaturze odpowiedniej dla tej tkaniny.
 • Polecamy prać ręcznie w delikatnych płynach i chłodnej wodzie.
 • Jeżeli utrwalenie termiczne z jakichś względów jest dla ciebie trudne, niemożliwe lub niepraktyczne możesz efekt utrwalić przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Po zastosowaniu, pozostaw pomalowaną tkaninę do utwardzenia na powietrzu.
 • Oczyść narzędzia i zawsze posprzątaj po sobie.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Kolory farb akrylowych z zestawu Dye-na-Flow

Paleta kolorów farb do tkanin, ubrań, odzieży. Rękodzieło, customizacja, personalizacja.
Zestaw Akrylowych farb do tkanin do personalizacji butów, jeansowych katan, plecaków, trampek i tenisówek
JACQUARD Dye-Na-Flow Paint Exciter Pack 9x 0.5oz / Zestaw płynnych farb akrylowych do tkanin
Cena: 110,99 zł 99,89 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów