CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Pinata Alcohol Ink Exciter Pack 9x 0.5oz / Zestaw barwników alkoholowych do twardych powierzchni

Barwniki do twardych powierzchni

Dodaj opinię
 • Cena: 184,99 zł 166,49 zł / szt.
 • szt.
Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JAC9916
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Alkoholowy tusz do rękodzieła

Pinata Colors to wysoce nasycone, szybkoschnące atramenty alkoholowe do wszelkich twardych powierzchni,

Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata Alcohol Ink w zestawie, który na mnóstwo sposobów wykorzystasz w swoim rękodziele na wielu twardych powierzchniach. Doskonałe, wysoce nasycone szybkoschnące barwniki możesz stosować, między innymi do szkła, metalu, plastiku, ceramiki, kamienia, skór, żywic, glinki polimerowej, YUPO® i wielu innych powierzchni. Nieusuwalne i odporne na wodę tusze alkoholowe do artystycznego rękodzieła pozwolą ci na uzyskanie wyjątkowych efektów, których nie osiągniesz za pomocą farb akrylowych na bazie wody. Transparentne barwniki alkoholowe JACQUARD Pinata nie mają sobie równych pod względem jaskrawości w tej kategorii produktów. Stworzone na bazie barwników, które są najbardziej odporne na światło. Nie zawierają kwasów. Posiadają doskonałe właściwości adhezyjne. Wszechstronne profesjonalne tusze alkoholowe do rękodzieła, które możesz wykorzystywać do niemal wszystkich nieporowatych powierzchni (po ich wcześniejszym odtłuszczeniu). Poszczególne kolory możesz ze sobą mieszać w celu osiągania innych odcieni i efektów.

Zawartość: 9x 0,5oz / 14,79ml JACQUARD Pinata Alcohol Ink w kolorach: #002 Sunbright Yellow #005 Calabaza Orange #011 Senorita Magenta #013 Passion Purple #019 Baja Blue #023 Rainforest Green #030 Blanco Blanco #031 Mantilla Black #032 Rich Gold

 • TECHNIKI - sztuki piękne, scrapbooking, rękodzieło, imitacja witraży, tworzenie kart, sztuka żywiczna, sztuczne techniki wykończeniowe, bejcowanie drewna i skóry, malarstwo na tkaninach, gumowe stemple, aerograf, kaligrafia i inne
 • POWIERZCHNIE - szkło powlekane i niepowlekane, metal, plastik, winyl, ceramika, kamień, skóra, żywice epoksydowe i akrylowe, syntetyczny papier YUPO®, folia, drewno, enkaustyka, ceglana płyta, włókno szklane, akryl, glina polimerowa, muszle morskie i inne

Barwniki do biżuterii, naczyń i ozdób

Farby do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD pinata colors

Tusz alkoholowy JACQUARD Pinata wykorzystasz w wielu technikach rękodzielniczych osiągając niesamowite i spektakularne efekty. Możesz w ten sposób tworzyć piękne ozdoby, naczynia, obrazy, biżuterię i atrakcyjne elementy wystroju wnętrz. Teraz bez problemu zmienisz zwykłą filiżankę w kolorowe arcydzieło ponieważ barwnik doskonale sprawdzi się na każdej nieporowatej i półporowatej powierzchni. Zestaw JACQUARD Pinata Exciter Pack zawiera asortyment najpopularniejszych kolorów tego wyjątkowego barwnika. W opakowaniu znajdziesz 3 kolory podstawowe, 3 kolory drugorzędne, czarny, biały i metaliczne złoto. Pamiętaj, że wszystkie kolory możesz ze sobą mieszać osiągając setki innych odcieni i barw. Dzięki temu każdy pakiet jest doskonałym zestawem startowym do rozpoczęcia swojej przygody z rękodziełem. Kolor metaliczny (#032 Rich Gold) pozwoli Ci w krótkim czasie zmienić zwykłe przedmioty w prawdziwe skarby. Zapoznaj się ze wskazówkami z sekcji ZAŁĄCZNIKI oraz video tutorialami, które prezentujemy na stronie produktu, by poznać więcej technik i możliwości tych wyjątkowo wyjątkowych barwników. 

Sposób użycia

przezroczyste atramenty Piñata na bazie alkoholu doskonale nadają się do: szkła, skóry, drewna, papieru, YUPO®, plastiku, metalu, folii metalowej, żywicy, wosku i winylu.
 • Barwniki alkoholowe Pinata stosuj zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa
 • Tusz możesz mieszać z alkoholem, by osiągać nieco jaśniejsze kolory
 • Barwnik Pinata możesz mieszać z Gumą Arabską

Uwagi i wskazówki

 • Produkt łatwopalny i drażniący dla oczu
 • Zawiera denaturat
 • Zachowaj wszelkie środki bezpieczeństwa (rękawice i okulary ochronne)
 • Chroń przed dziećmi!

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Kolory barwników w zestawie JACQUARD Pinata Exciter Pack

Zestaw tuszy alkoholowych do rękodzieła. Barwniki do malowania szkła, plastiku, metalu. Ozdoby, biżuteria ręcznie malowana.
Zestaw farb do twardych powierzchni
JACQUARD Pinata Alcohol Ink Exciter Pack 9x 0.5oz / Zestaw barwników alkoholowych do twardych powierzchni
Cena: 184,99 zł 166,49 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów