OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Jagua Temporary Tattoo Kit / Zestaw do tatuażu tymczasowego

Zestaw do tymczasowego tatuażu Jagua

Dodaj opinię
 • Cena: 99,99 zł / szt.
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy poniedziałek (04 marca)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JAC99515
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Zestaw do tatuażu tymczasowego

Niebiesko-czarny tymczasowy tusz do tatuażu wykonany z amazońskiego soku owocowego, jagua,

Niebiesko-czarny tusz JAGUA do tymczasowego tatuażu stworzony z soku amazońskich owoców Genipa (jadalne i lecznicze właściwości), które od tysięcy lat były używane przez rdzenną ludność Amazonii do malowania ciała. Dzięki temu produktowi możesz w artystyczny sposób wyrazić siebie, zrobić żart znajomym lub przetestować pomysły przed podjęciem decyzji o wykonaniu trwałego tatuażu. Dzięki tym najwyższej jakości bezpiecznym, nietoksycznym w 100% naturalnym tuszom możesz tworzyć tymczasowe tatuaże, które wyglądają jak prawdziwe i utrzymują się na ciele przez 7-14 dni. By ułatwić sobie pracę możesz używać Body Art Transfer Paper & Transfer Cream, aby wygodnie przenosić wzory JAGUA na ciało, zamiast odręcznie malować bezpośrednio na skórze. To dość proste: najpierw tworzysz wzór na papierze transferowym za pomocą długopisu, ołówka lub rysika; następnie używasz kremu, by przenieść wzór na skórę; na końcu malujesz tuszem JAGUA po konturach stworzonego szkicu. Odwodniony tusz JACQUARD JAGUA to w 100% naturalny i bezpieczny pigment, który możesz stosować bez obaw. 

Zawartość zestawu JACQUARD Jagua Temporary Tattoo Kit: barwnik jagua w proszku, butelka z aplikatorem, cienka końcówka do linii, olej z eukaliptusa, mieszadełko, papier transferowy (Body Art Transfer Paper), krem transferowy, (Transfer Cram), instrukcje. 

Tusz JAGUA, czyli artystyczna zabawa w malowanie ciała

 Zestaw do tymczasowego tatuażu Jagua

Zestaw do tatuażu tymczasowego JACQUARD JAGUA może być dla Ciebie źródłem niesamowitej frajdy i zabawy artystycznej na własnym ciele bez konsekwencji, które niosą za sobą prawdziwe tatuaże. Bezpieczny, naturalny skład oraz tymczasowy charakter projektu sprawia, że możesz wykorzystać tusz JAGUA do ćwiczeń i pomocy przy projektowaniu prawdziwych tatuaży lub do stymulowania wyobraźni oraz kreatywności. Tymczasowe pigmenty są często wykorzystywane podczas imprez i eventów, jako dodatkowa atrakcja. Opcji i możliwości masz mnóstwo, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Wykorzystaj to, by pobudzać swoją artystyczną duszę, bawiąc się przy tym jak najlepiej!

Sposób użycia

Tymczasowy tatuaż Jacquard Jagua wykonany w 100% z naturalnych, nietoksycznych składników
 1. Napełnij buteleczkę z proszkiem JAGUA wyposażoną w aplikator ciepłą wodą do wyznaczonej linii. Energicznie wstrząśnij i mieszaj patyczkiem, aż pasta stanie się jednolita i gładka. Odczekaj 5-15 minut zanim przejdziesz do kolejnego etapu.
 2. Dodaj do mieszaniny całą fiolkę olejku eukaliptusowego i energicznie wstrząśnij. Ponownie użyj patyczka do dokładnego wymieszania. Odczekaj 5-15 minut przed użyciem tuszu.
 3. Zamontuj cienką końcówkę na aplikator i maluj po skórze wedle uznania. By ułatwić sobie proces twórczy możesz użyć papieru transferowego i kremu transferowego, które znajdziesz w zestawie. Po malowaniu odczekaj do pełnego wyschnięcia tuszu. JAGUA.
 4. Po wyschnięciu zdrap malunek wykonany tuszem JAGUA ze skóry i przemyj wodą z mydłem. Nie przejmuj się, jeżeli na tym etapie (po zmyciu) w ogóle nie widzisz swojego tymczasowego tatuażu. Nałożony wzór stopniowo ciemnieje do głębokiego niebiesko-czarnego koloru w ciągu 24-48 godzin, a następnie utrzymuje się przez 1-2 tygodnie. 

*Zapoznaj się z filmami prezentowanymi na karcie produktu oraz plikami PDF w sekcji ZAŁĄCZNIKI.

Uwagi i wskazówki

W zestawie do tymczasowego tatuażu JACQUARD Jagua Temporary Tattoo Kit znajdziesz krem i papier transferowy, który umożliwia przenoszenie nawet skomplikowanych projektów na skórę w celu wykonania szkicu. Na przeniesionym obrazie możesz z większą precyzją i pewnością tworzyć tymczasowy tatuaż przy pomocy tuszu JAGUA. 

 1. PRZYGOTOWANIE PAPIERU TRANSFEROWEGO
  Usuń arkusz ochronny (brązowy papier zabezpieczający).

 2. TWORZENIE  PROJEKTU
  Używając dużego nacisku rysuj bezpośrednio na powierzchni papieru transferowego przy pomocy długopisu, ołówka lub rysika, by stworzyć projekt tatuażu. Opcjonalnie możesz wydrukować projekt i w analogiczny sposób przy pomocy dużego nacisku rysować po obrysach. Wszędzie, gdzie użyjesz odpowiedniej siły na odwrotnej stronie powstanie odcisk, który będziesz mógł przenieść na skórę. Kiedy projekt będzie gotowy, użyj nożyczek i wytnij po jego obwodzie, pozostawiając około 0,5 cala (1,3cm) marginesu między rysunkiem, a krawędzią papieru. 

 3. PRZYGOTOWNIE SKÓRY DO PRZENIESIENIA PROJEKTU
  Nałóż cienką warstwę kremu transferowego na skórę, w miejscu w których chcesz wykonać tatuaż tymczasowy. Wmasuj krem w skórę, tak by pozostała wilgotna, ale bez grubej warstwy na powierzchni. 

 4. PRZENIESIENIE PROJEKTU
  Po nałożeniu kremu ostrożnie mieść papier transferowy ze wzorem na skórze (tylną stroną do dołu) i przytrzymaj przez 10-15 sekund. Nie przesuwaj papieru po kontakcie ze skórą, ponieważ może to spowodować rozmazanie wzoru. Ostrożnie usuń papier transferowy i odczekaj kilka minut. Projekt możesz zachować. Z reguły jest do wykorzystania jeszcze kilka razy.

 5. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU DO UŻYCIA TUSZU JAGUA
  Osusz skórę, oklepując ją ręcznikiem papierowym lub szmatką. Kiedy skóra jest sucha, użyj aplikatora z tuszem JAGUA wykonując właściwy tatuaż tymczasowy na przygotowanym szkicu.


Tatuaż tymczasowy JAGUA - informacje dodatkowe

 • Wymieszany żel JACQUARD JAGUA utrzymuje swoje właściwości przez co najmniej 30 dni, zanim straci moc. Możesz przechowywać go w lodówce lub zamrażalce, by przedłużyć okres przydatności. 
 • Intensywność koloru pigmentu JAGUA na skórze może być mniejsza lub większa, w zależności od części ciała. Ponadto tymczasowy tatuaż w niektórych częściach ciała może ciemnieć dłużej i znikać szybciej. 
 • Im bardziej obficie będziesz aplikował tusz JAGUA, tym ciemniejszy wzór osiągniesz na skórze. Grube linie są zwykle ciemniejsze niż cienkie. Wykorzystaj to w tworzeniu tatuażu, by tworzyć gradienty i cieniowania. 
 • Tusz szybko i trwale plami więc używaj go ostrożnie i z uwagą. Używaj rękawic ochronnych nie dopuszczając do kontaktu z obszarami skóry, które ciężko domyć (np, pod paznokciami).
 • W ciągu pierwszych 48h po nałożeniu tuszu JAGUA może nastąpić brudzenie na inne części ciała lub na odzież przy dłuższym kontakcie, np. podczas snu. Aby tego uniknąć przez pierwsze kilka nocy zabezpieczaj projekt gazą lub tkaniną. 
 • Jeżeli cierpisz na alergię lub masz wrażliwą skórę, wykonaj mały projekt testowy i odczekaj dzień, oceniając efekt, zanim przejdziesz do czegoś bardziej skomplikowanego.
 • Projekt wykonany przy pomocy papieru transferowego możesz łatwo usunąć przy pomocy alkoholu i siły tarcia. 

 

Jeszcze kilka podpowiedzi dla początkujących tatuażystów

 • Przetestuj drożność aplikatora na papierowym ręczniku
 • Zacznij od prostego projektu. Następnie dodawał szczegóły i detale.
 • Oceń swój projekt w kolejnym dniu, kiedy pigment ściemnieje. 
 • Możesz używać tuszu JAGUA, by dodawać tymczasowe efekty do istniejących prawdziwych tatuaży.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Użycie papieru transferowego do wykonania szkicu na ciele

Papier transferowy do wykonania szkicu do tatuażu tymczasowego tuszem jacquard jagua. Zestaw do tatuowania.

Malowanie ciała przy pomocy tuszu JACQUARD JAGUA

Tatuaż tymczasowy malowany tuszem jacquard jagua. Tusze do malowania ciała. Tatuaże tymczasowe.
Zestaw do tymczasowego tatuażu Jagua
JACQUARD Jagua Temporary Tattoo Kit / Zestaw do tatuażu tymczasowego
Cena: 99,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów