OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

SAPHIR BDC Creme Renovateur 50ml / Regenerujący krem do skór, butów i galanterii

Renowator do skór licowych
(1) Dodaj opinię
 • Cena: 49,99 zł / szt.
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy 28 maja (wtorek)
  godzminsek
Dodaj do Twojej listy
 • Obserwuj produkt:
 • Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: 000122024
 • Producent: Saphir BDC
 • Kod producenta: 3324010122024
 • Waga: 0.17 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Dużo

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Podstawowe właściwości produktu:

Czyszcznie

Czyszcznie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Pielęgnacja i natłuszczenie

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Odzieży

Odzieży

Płynne złoto do skór

Krem do skórzanych butów, torebek, toreb, portfela, paska, teczki i akcesoriów skórzanych

Kompleksowo regenerujący krem do skór i wyrobów skórzanych. Renowator w kremie do czyszczenia, pielęgnacji i regeneracji skór licowych. Głęboko czyści, natłuszcza, odnawia i jednocześnie chroni skórę. Produkt bezbarwny, który możesz stosować do wysokiej jakości naturalnych skór gładkich (licowych) we wszystkich kolorach. Idealny do systematycznej pielęgnacji butów skórzanych, torebek, toreb, teczek, portfeli, pasków, kurtek oraz wszelkich akcesoriów wykonanych z dobrej, naturalnej skóry. Przed pierwszym użyciem innych środków marki SAPHIR oraz w trakcie regularnej konserwacji, od czasu do czasu zalecamy zastosowanie renowatora w kremie. Produkt uwolni skórę od brudu, tłuszczu, wcześniej nakładanych wosków oraz preparatów. Dzięki temu możliwa będzie kompleksowa regeneracja skóry i przywrócenie jej naturalnego koloru, elastyczności, miękkości, oddychalności oraz chwytu. Krem do skór, który w 1925 roku w Paryżu został nagrodzony złotym medalem. Od tego czasu w branży obuwniczo-skórzanej, nie bez powodu nazywany jest "płynnym złotem do skór". Krem do skóry, butów, akcesoriów i wyrobów skórzanych, który mieć po prostu musisz! Niezastąpiony preparat bez którego nie wyobrażają sobie pracy najbardziej uznani producenci szlachetnej galanterii skórzanej. 

Nie wyrzucaj! Naprawiaj!

Renowacja skórzanych butów za pomocą kremu do renowacji saphir dbc renovateur, czyszczenie obuwia, regeneracja skór

Regenerujący krem do pielęgnacji, który czyści i odżywia skórę sprawiając, że Twoje buty oraz akcesoria pięknie się starzeją nabierając z wiekiem szlachetnej patyny. Formuła kremu zawiera między innymi: wosk pszczeli, lanolinę oraz olej z norek i inne unikatowe substancje, które składają się na jeden wyjątkowy produkt - SAPHIR BDC Creme Renovateur. Dzięki niemu Twoje skórzane buty, torebki i akcesoria z wiekiem mogą być coraz piękniejsze, zachowując swoje naturalne właściwości. Jeżeli do wyrobów skórzanych stosowałeś wcześniej silne cleanery, po których skóra pozostaje sucha i sztywna, "płynne złoto" w kremie może być najlepszą opcją na przywrócenie skóry do życia. Ten produkt działa wyjątkowo głęboko, kompleksowo i bardzo skutecznie, dając szansę na drugie życie, nawet zdewastowanym skórom. Z produktami marki SAPHIR nie ma przypadków beznadziejnych. Dbaj o swoje skóry! A jak już zniszczyłeś, absolutnie nie wyrzucaj! Daj szansę swoim skórzanym butom, torebkom i akcesoriom. Regeneruj i naprawiaj! Z naszymi produktami to naprawdę proste i przyjemne. 

Sposób użycia

Renowacja eleganckich butów skórzanych przy pomocy kremu do obuwia i skór saphir bdc renovateur cream, czyszczenie obuwia, natłuszczanie, odżywianie skóry
Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Zaaplikuj cienką warstwę produktu

Odczekaj 3 minuty

Odczekaj 3 minuty

Wypoleruj powierzchnię

Wypoleruj powierzchnię

Uwagi i wskazówki

 • Stosuj 2-4 razy w roku - w zależności od sposobu eksploatacji skóry oraz jej aktualnego stanu.
 • Creme Renovateur nie jest polecany do skór otwartych, typu aniliny, semianiliny czy jucht. Produkt może je przyciemniać. Do tego typu skór stosuj delikatne preparaty, np. SAPHIR BDC Creme Delicate.
 • Jeżeli przed zastosowaniem preparatu skóra została zaplamiona, krem może przyciemnić tłuste miejsca i uwydatnić efekt. W takiej sytuacji najpierw usuń zabrudzenia i plamy oraz zweryfikuj działanie kremu na małym skrawku, sprawdzając efekt.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

5
Liczba wystawionych ocen: 1
Pokaż tylko opinie potwierdzone zakupem
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtorwać opinie
 • Produkt wybitny, bardzo wysokiej jakości, wydajny. Przepiękny zapach, bogata konsystencja, doskonałe odżywienie skóry. Używanie tego produktu to czysta przyjemność. Polecam!

  a_polo ponad pół roku temu
Krem do butów, balsam do czyszczenia skór, torebki, skórzanego paska, portfela, kurtki, teczki i akcesoriów.
SAPHIR BDC Creme Renovateur 50ml / Regenerujący krem do skór, butów i galanterii
Cena: 49,99 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów