CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Dye-Na-Flow Paint Mini Exciter Pack 8x 0.5oz / Płynne farby akrylowe do tkanin

Farby akrylowe do tkanin

Dodaj opinię
 • Cena: 103,99 zł 93,59 zł / szt.
 • szt.
Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JAC9922
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Do zamszu i nubuku

Do zamszu i nubuku

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Zestaw farb akrylowych do ubrań

Zestaw farb do customizacji sneakersów, jeansu, tkanin JACQUARD dye na flow kit

Komplet intensywnych, płynnych i transparentnych farb akrylowych do tkanin JACQUARD Dye-Na-Flow Mini Exciter Pack możesz na wiele sposobów wykorzystywać w swojej rękodzielniczej aktywności właściwie na każdej porowatej lub półporowatej powierzchni. Farbami do ubrań wchodzącymi w skład zestawu możesz malować naturalne i syntetyczne tkaniny, skóry oraz drewno. Wykorzystaj unikalną formułę akryli, które pod wieloma względami symulują typowe barwniki do tekstyliów. Farby JACQUARD Dye-Na-Flow łatwo rozprowadzisz na powierzchni tkanin, aż do pełnego i równomiernego wchłonięcia. Do Twojej dyspozycji oddajemy farby akrylowe, które nie osadzają się na powierzchni, jak większość standardowych produktów tego typu, lecz zatapiają się w włóknach, jak typowy barwnik (dye) do tekstyliów. Kolory pozostają bardzo żywe i odporne na pranie oraz zużycie. Po malowaniu farbami JACQUARD Dye-Na-Flow ubrania pozostają naturalnie miękkie i przyjemne w dotyku. Świetne farby do customizacji ubrań, które zapewnią Ci jeszcze więcej opcji rękodzielniczych niż kiedykolwiek wcześniej. Wzbogać swój warsztat o bardzo uniwersalne i wszechstronne produkty do rękodzieła, które sprawdzą się w wielu unikalnych projektach oraz technikach. Wykorzystuj je do malowania jedwabiu, bawełny, jeansu, a także drewna. Zdecydowanie warto!

 • TECHNIKI - malowanie pędzlami, aerograf, spray on tie dye, salt technique, sun printing, akwarela, szablony, spray wielokrotnego użytku Jacquard’s YouCAN, różnego rodzaju druk, batik, bejcowanie drewna, marmurkowanie i inne
 • POWIERZCHNIE - naturalne i syntetyczne tkaniny, płótno, skóry naturalne, ekoskóry, zamsz, papier, glina, drewno i inne

Zawartość zestawu: JACQUARD Dye-Na-Flow Paint 8x 0,5oz / 14,79ml - 8 farb akrylowych do tkanin w kolorach: #802 Golden Yellow #806 Brilliant Red #811 Violet #814 Azure Blue #820 Emerald Green #826 Brown #829 Black #830 White

Malowane tekstylia utrwalaj termicznie

Zestaw mocno kryjących farb do personalizacji kicksów, jeansu, tkanin jacquard dye na flow kit

Malowanie tkanin farbami akrylowymi JACQUARD Dye-na-Flow wykończ utrwalając efekt termicznie po wyschnięciu. Zrobisz to prasując je na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty. Ustaw temperaturę żelazka odpowiednią dla tkaniny, z którą pracujesz, zgodnie z oznaczeniami które znajdziesz na metce lub wszywce. Jeżeli utrwalanie termiczne jest dla Ciebie trudne lub niepraktyczne, możesz utrwalić malowanie przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Personalizowane ubrania pierz ręcznie w chłodnej wodzie. Ewentualnie skorzystaj z pralki, pamiętając, by robić to także przy niskiej temperaturze i bez użycia silnych detergentów. Poszczególne kolory farb akrylowych JACQUARD możesz ze sobą mieszać, by osiągać kolejne odcienie i barwy. Dzięki temu możesz malować ubrania na wiele niestandardowych kolorów. Farby akrylowe JACQUARD możesz delikatnie rozcieńczać z wodą (do 25%). Nadają się również do malowania aerografem. Zwłaszcza, jeżeli chcesz w ten sposób malować tkaniny. Efekt będzie bardzo żywy, a wykończenie naturalnie miękkie w dotyku. Płynny charakter farb akrylowych do tkanin JACQUARD Dye-na-Flow sprawia, że aerograf się nie zapycha, a praca staje się na wielu poziomach efektywna, łatwa i przyjemna. W artystycznej społeczności możesz spotkać się z opiniami. iż tak dobre farby na warsztacie mieć po prostu trzeba! Wyrób sobie na ten temat własne zdanie! 

Sposób użycia

SALT TECHNIQUE - technika solna w rękodziele

Niesamowity efekt rozbłysku możesz uzyskać posypując solą pomalowaną tkaninę farbą JACQUARD Dye-Na-Flow, kiedy ta jest jeszcze mokra. 

 • Przy pomocy pędzla, gąbki lub aerografu pomaluj tkaninę farbami Dye-Na-Flow w dowolny sposób.
 • Natychmiast po malowaniu, kiedy powierzchnia jest jeszcze bardzo mokra posyp tkaninę solą. Kryształy soli zaczną wchłaniać barwnik podczas wysychania.
 • Pozostaw sól na pomalowanej tkaninie, aż do wyschnięcia. Następnie usuń ją z powierzchni.
 • Po pełnym wyschnięciu, utrwal efekt termicznie przy pomocy pomocy żelazka. Prasuj na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty w najwyższej temperaturze rekomendowanej dla danej tkaniny.
 • Jeżeli utrwalenie termiczne z jakichś względów jest dla ciebie trudne, niemożliwe lub niepraktyczne możesz efekt utrwalić przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Po zastosowaniu, pozostaw pomalowaną tkaninę do utwardzenia na powietrzu.
 • Tak pomalowane ubrania, dodatki i akcesoria tekstylne pierz ręcznie w chłodnej wodzie i delikatnych płynach. Dopuszczalne jest również pranie w pralne, z równą delikatnością i uwagą.


SUN PRINTING - drukowanie słońcem w Customizacji

Wytwarzaj piękne efekty specjalne na tkaninach przy pomocy farb akrylowych JACQUARD Dye-Na-Flow i znalezionych przedmiotów, liści lub skrawków papieru. Bardzo łatwa i przyjemna technika, która może być realizowana przez dorosłych i przez dzieci w formie zabawy. Zobacz, jak niewiele trzeba, by stworzyć na ubraniach, dodatkach i akcesoriach niesamowite obrazy przypominające duchy. 

 • Przy pomocy pędzla dokładnie zwilż jedwabną tkaninę czystą wodą.
 • Nanieś farby akrylowe Dye-Na-Flow na mokrą powierzchnię tkaniny.
 • Kiedy jeszcze tkanina jest mokra, a farby nie zaschnięte, ułóż na powierzchni, np. papierowe wycinki, liście lub inne przedmioty. 
 • Im bliższy kontakt położonych przedmiotów z tkaniną, tym bardziej wyraźny i ostrzejszy będzie Twój obraz. Możesz docisnąć (doważyć) wycinki czy liście, jeżeli na tym Ci zależy lub obawiasz się, by wiatr ich nie zdmuchnął.
 • Wystaw tkaninę na działanie słońca.
 • Jeżeli to duża powierzchnia możesz od początku działać na zewnątrz przy świecącym słońcu. W tym przypadku uważaj jednak, by pracować sprawnie i szybko, bo tkanina może błyskawicznie wysychać.
 • Pozostaw tkaninę na słońcu przez minimum 60 minut (może być dłużej).
 • Usuń obiekty z powierzchni tkaniny i zachwycaj się efektami w postaci jaśniejszych obrazów w kształcie zdjętych przedmiotów.
 • Utrwalaj termicznie, pozostawiając do pełnego wyschnięcia, a następnie prasując na odwrotnej stronie przez co najmniej 3 minuty w najwyższej temperaturze odpowiedniej dla tej tkaniny.
 • Polecamy prać ręcznie w delikatnych płynach i chłodnej wodzie. 
 • Jeżeli utrwalenie termiczne z jakichś względów jest dla ciebie trudne, niemożliwe lub niepraktyczne możesz efekt utrwalić przy pomocy produktu JACQUARD Airfix. Po zastosowaniu, pozostaw pomalowaną tkaninę do utwardzenia na powietrzu.
 • Oczyść pędzle, narzędzia, akcesoria. Pozostaw miejsce pracy w pełnej gotowości do kolejnej pracy.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Kolory farb akrylowych do ubrań w zestawie JACQUARD Dye-Na-Flow Mini Exciter Pack

Karta kolorów farb akrylowych do ubrań, tkanin, tekstyliów, odzieży. Farby do customizowania, personalizowania. Rękodzieło.
Zestaw Akrylowych farb do tkanin do personalizacji butów, jeansowych katan, plecaków, trampek i tenisówek
JACQUARD Dye-Na-Flow Paint Mini Exciter Pack 8x 0.5oz / Płynne farby akrylowe do tkanin
Cena: 103,99 zł 93,59 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów