OFFICIAL EU DISTRIBUTOR

JACQUARD Pearl EX Powdered Metallic Pigments 0.5oz / Metaliczne i perłowe pigmenty w proszku do rękodzieła

Metaliczne pigmenty proszkowe do rękodzieła

Dodaj opinię
 • Cena: 35,00 zł / szt.
 • Pokaż wszystkie kolory (24)
 • szt.
 • Postaramy się wysłać jeszcze dziś,
  jeśli zamówisz w ciągu:

  Jeśli zamówienie złożysz teraz, produkty postaramy się wysłać:

  w następny dzień roboczy w następny dzień roboczy
  godzminsek
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
  Możesz otrzymać gratis
  nr 1
  TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 199 zł
  nr 2
  TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
  brakuje 209 zł
 • Kod: F-JPX16
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 743772029106
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

 • Historia ceny

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rekomendowane materiały:

Do skór naturalnych licowych

Do skór naturalnych licowych

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do eco-skór (skór syntetycznych)

Do tekstyliów

Do tekstyliów

Do jeansu i tkanin

Do jeansu i tkanin

Podstawowe właściwości produktu:

Koloryzacja

Koloryzacja

Produkt najczęściej stosowany do:

Butów

Butów

Odzieży

Odzieży

Toreb i torebek

Toreb i torebek

Metaliczne pigmenty w proszku do rękodzieła i customizacji

Metaliczny pigment do rękodzieła, biżuterii, ozdób, personalizacji butów, jeansowych katan, skórzanych kurtek, plecaków, czapek, t-shirtów i innych akcesoriów. 

JACQUARD Pearl EX to najwyższej jakości pigmenty proszkowe w metalicznych i perłowych kolorach stworzonych do rękodzieła, customizacji i personalizacji, które wykorzystasz w swojej artystycznej pracy na wiele sposobów. Do dyspozycji masz wyjątkowe barwniki o bardzo uniwersalnym i wszechstronnym charakterze. Możesz stosować je praktycznie w każdym przypadku, w którym chcesz osiągnąć efekt metaliczny lub perłowy. Jeżeli zajmujesz się na przykład organizacją imprez weselnych i uroczystości ślubnych, urodzinowych czy jubileuszowych możesz złote, srebrne i perłowe pigmenty wykorzystać do tworzenia unikatowych ozdób i elementów wystroju wnętrz. Jeżeli zajmujesz się customizacją i personalizacją ubrań oraz butów, metaliczne proszki Pearl EX stosuj w swoich unikatowych projektach do malowania złotych, srebrnych i perłowych elementów oraz detali. Pigmenty w proszku możesz bez problemu mieszać z farbami akrylowymi, olejowymi, tuszami drukarskimi, enkaustykami, tuszami alkoholowymi, epoksydami, klejami, żywicami odlewniczymi, gliną, lakierami ... etc. Po prostu wymieszaj je z dowolnym medium i działaj. JACQUARD Pearl EX to bezpieczny, obojętny pigment proszkowy, który charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością i stabilnością koloru. Zróżnicowane rozmiary cząstek zapewnią Ci odmienne i unikatowe efekty - od gładkiego perłowego, po metaliczny połysk o mniejszym lub większym nasyceniu. Użycie jest banalnie łatwe - po prostu wymieszaj proszek ze spoiwem przeznaczonym do powierzchni, którą chcesz malować, weź pędzel i maluj. JACQUARD Pearl EX możesz zmieszać, np. z Gumą Arabską, by uzyskać niesamowity metaliczny tusz do kaligrafii lub akwarelę DIY. Ten sam metaliczny proszek możesz zmieszać również z lakierem JACQUARD Pearl EX Varnish, by malować gładkie, nieporowate powierzchnie. Możesz również mieszać sproszkowany pigment z bezbarwnym wypełniaczem do tkanin JACQUARD, by malować odzież i tekstylne buty oraz akcesoria. Możliwości masz nieskończenie wiele! Wyjątkowa formuła, która wesprze Twoje rękodzieło i sprawi, że wykończenie w perłowym lub metalicznym kolorze nigdy nie zmatowieje i nie straci swoich estetycznych walorów.

 • POWIERZCHNIE - naturalne i syntetyczne tkaniny, płótno, skóry naturalne i syntetyczne, glina polimerowa, enkaustyka, papier, plastik termokurczliwy, drewno i inne (produkt przed aplikacją należy wymieszać ze spoiwem przeznaczonym do danej powierzchni).

Zawartość opakowania: 0,5oz / 14,17g

Rękodzieło w kolorze złota, srebra i pereł

Metaliczne i perłowe pigmenty w proszku Pearl Ex, stosuj z akrylami, olejami, tuszami drukarskimi, tuszami alkoholowymi, epoksydami,

Proszki pigmentowe w metalicznych i perłowych kolorach JACQUARD Pearl EX, które możesz w bardzo łatwy sposób wykorzystywać w pracy rękodzielniczej z ubraniami, butami, ozdobami, biżuterią i akcesoriami. Profesjonalne pigmenty wykorzystuj z dowolną farbą lub medium, by stworzyć niesamowite efekty na tkaninach, naturalnych i syntetycznych skórach, drewnie, metalu, plastiku i na wielu innych powierzchniach. Twórz Rękodzieło i Custom w bardzo atrakcyjnym metalicznym stylu i kolorach złota, srebra, miedzi oraz innych niesamowitych odcieniach. Wykorzystuj do tego dowolne techniki i media, z którymi możesz mieszać proszki pigmentowe, by osiągnąć wyjątkowe efekty - od subtelnych, gładkich i delikatnych, transparentnych połysków po kryjące, metaliczne wykończenia w wysokim połysku, które robią wrażenie już od pierwszego spojrzenia. W artystycznym procesie twórczym z proszkami JACQUARD Pearl EX nie będziesz miał żadnych problemów, ponieważ te fantastyczne pigmenty są bardzo łatwe w użyciu. Ich zalety sprawiają, że proszki będziesz mógł swobodnie wykorzystywać z bardzo szeroką gamą technik rękodzielniczych. Twoim największym problemem może być decyzja - na którą technikę postawić tym razem? Uruchom wyobraźnię i zacznij działać. Szybko przekonasz się jakie to proste i spektakularne! Absolutne MUST HAVE w warsztacie każdego Artysty!

Sposób użycia

Metaliczne pigmenty do customizacji skórzanych kurtek, plecaków, czapek, t-shirtów i innych akcesoriów.
 • Pigmenty proszkowe do rękodzieła JACQUARD Pearl Ex to specjalnie opracowane materiały artystyczne do wykorzystania na wiele sposobów, np. przy tworzeniu biżuterii, ozdób, akcesoriów, customizacji ubrań, butów etc. 
 • Proszki metaliczne możesz mieszać z bezbarwnym proszkiem do wytłaczania, gumą arabską, różnymi farbami i dodatkami oraz dowolnym medium.
 • Kolory interferencyjne dadzą najlepszy efekt na ciemnych i czarnych materiałach.
 • Wymieszaj proszek Pearl EX z Gumą Arabską w stosunku 4:1 i dodawaj wodę do momentu uzyskania pożądanej konsystencji, by stworzyć farby akwarelowe.
 • W połączeniu z Gumą Arabską i wodą, możesz stworzyć perłowy lub metaliczny tusz do kaligrafii, który będziesz mógł stosować z dowolnym pisakiem zanurzeniowym lub spiczastą końcówką.
 • Aplikuj proszki pigmentowe na kurczliwe tworzywo sztuczne przed obkurczeniem. Wtedy proszek zostanie osadzony na powierzchni, kiedy plastik się skurczy.
 • Posyp proszkami formę przed umieszczeniem w niej gliny. To dobry sposób na barwienie gliny, który ułatwia również wyciąganie jej z formy.
 • Wymieszaj proszek Pearl EX z medium JACQUARD Textile Color Colorless Extender (JAC100), by swobodnie malować tkaniny (ubrania, buty tekstylne, dodatki). Pomalowane tekstylia utrwalaj termicznie zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
 • Pudry pigmentowe może dodać do dowolnego przeźroczystego medium, by stosować perłowe i metaliczne efekty na dowolnej powierzchni. Możesz je mieszać, np. z lakierem na bazie akrylu lub rozpuszczalnika i stosować na ceramice, drewnie czy papierze.
 • Możesz również posypać pigmentem dowolną powierzchnię, a następnie zabezpieczyć ją lakierem nakładanym za pomocą aerozolu. Zamiast spryskiwać bezpośrednio, pozwól aby rozpylana mgiełka z lakieru swobodnie osiadła na powierzchni. To sprawi, że efekt będzie równy i nie spowoduje zdmuchiwania proszku podczas aplikacji lakieru.
 • Ugniataj glinę dodając pigment proszkowy Pearl EX, a osiągniesz efekt ceramiki w kolorze.
 • Dobrym medium dla proszków metalicznych i perłowych może być również wosk do produkcji świec.
 • Proszki metaliczne JACQUARD Pearl EX możesz zmieszać z medium do malowania aerografem, by aplikować kolor za pomocą tego narzędzia. W tym przypadku koniecznie przeprowadź jednak próby w celu weryfikacji efektu i upewnienia się, że cząsteczki mieszczą się w rozmiarze wybranej końcówki i nie dochodzi do zapychania dysz.
 • Po zakończeniu pracy zawsze oczyść sprzęt i pędzelki.

Uwagi i wskazówki

 • Pigmenty proszkowe Pearl EX nie są przeznaczone do użytku kosmetycznego!
 • Kolory o numerach 685, 689, 691 wytrzymują wysoką temperaturę w specjalnym piecach do szkliwienia 593-927 °C.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Karta kolorów metalicznych pudrów proszkowych do rękodzieła JACQUARD Pearl Ex

Metaliczne kolory proszków do rękodzieła, customizacji, personalizacji ubrań, biżuterii, dodatków, ozdób. Perłowe pudry do malowania ręcznego.

Przykłady wykorzystania metalicznych proszków Pearl EX

Złote proszki pigmentowe. Srebrne pudry do rękodzieła i customizacji. Ręcznie robione. Ręcznie malowane.

Jeszcze więcej rękodzieła w perłowych kolorach

Ręcznie robione ozdoby. Ręcznie malowana biżuteria. Rękodzieło. Customizacja, personalizacja.
Metaliczne i perłowe pigmenty w proszku do rękodzieła, customizacji, personalizacji, ozdób. Ręcznie robione.
JACQUARD Pearl EX Powdered Metallic Pigments 0.5oz / Metaliczne i perłowe pigmenty w proszku do rękodzieła
Cena: 35,00 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów