CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD SolarFast Starter Kit / Zestaw startowy do odbitek światłoczułych na ubraniach

Zestaw do odbitek światłoczułych na tkaninach

Dodaj opinię
 • Cena: 165,00 zł 148,50 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JSD9000
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Brak / Na zamówienie

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Rękodzieło malowane słońcem

Farby światłoczułe do zdjęć na ubraniach. Barwniki solarfast jacquard do customizacji ubrań, tkanin. Przenoszenie zdjęć na odzież, koszulki, bluzy, torby.

Kompletny zestaw startowy JACQUARD SolarFast Kit, dzięki któremu w bardzo prosty i przystępny sposób wykonasz grafikę światłoczułą za pomocą słońca lub lamp UV na koszulkach, bluzach, torbach, tekstylnych akcesoriach, płótnie malarskich lub grubym papierze (np. akwarelowym lub graficznym). Z łatwością wykonasz światłoczułe odbitki fotograficzne na ubraniach, wykorzystując moc światła słonecznego. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć atrakcyjne customizowane ubrania i akcesoria. Światłoczułe farby SolarFast pozwolą Ci, wykonywać odbitki na tkaninach ze zdjęć, rysunków, wycinków lub płaskich przedmiotów. Możesz tworzyć je na tkaninach, płótnie lub papierze bez konieczności utrwalania termicznego, chemicznego czy parowego. Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego i łatwiejszego wprowadzenia do rękodzieła wykorzystującego energię słoneczną. JACQUARD SolarFast Kit to doskonały zestaw startowy dla Customizerów, Artystów, Fotografów, Grafików, Rysowników, ale i kompletnych amatorów oraz dzieci. To również świetny pomysł na grupową aktywność i zabawę w większym gronie. Zastaw wystarczy do wykonania odbitek na 8 koszulkach lub kilkudziesięciu odbitek papierowych.

 • POWIERZCHNIE - bawełna, len, płótno, jedwab, konopie i wszystkie włókna naturalne, a także gruby papier (np. akwarelowy, graficzny), drewno i inne. 
 • TECHNIKI - grafika światłoczuła, Tie Dye, Screen Printing, Stamping, Batik i inne. 

Zawartość zestawu: 3x 2oz / 59,15ml JACQUARD SolarFast - farby światłoczułe (Orange, Violet, Blue), JACQUARD SolarFast Wash 2oz / 59,15ml - preparat do prania, JACQUARD Film Marker - marker do rysowania na folii, JACQUARD 3 Sheets SolarFast Film - 3 arkusze folii do drukowania,  6 gąbek, 8 szpilek, podkładka, kawałek materiału do wykonania próby, szybki przewodnik po technice drukowania słońcem, instrukcja obsługi

Fotografie na ubraniach

Zestaw do tworzenia odbitek za pomocą światła słonecznego na ubraniach, tekstyliach, tkaninach. Rękodzieło, custom, personalizacja.

Światłoczułe barwniki do customizacji ubrań JACQUARD SolarFast nabierają koloru i utrwalają się pod wpływem światła słonecznego UV. Wyjątkowa charakterystyka tych farb sprawia, że możesz je wykorzystywać w swoim rękodziele do tworzenia niezwykle szczegółowych fotografii, fotogramów i wydruków na ubraniach, tkaninach lub papierze wykorzystując naturalną moc słońca. Wszystko, co ulokujesz na pomalowanej powierzchni, aby zablokować światło, w ciągu kilku minut stworzy odbitkę. Możesz wykorzystać do tego negatyw fotograficzny (obraz drukowany cyfrowo na folii), dowolny przedmiot (zabawki, narzędzia, rośliny, wycinki) lub cień pochodzący z fałd tkaniny, albo obiektu 3D. Barwnik pozostawia tkaninę naturalnie miękką i przyjemną w dotyku. Barwniki JACQUARD SolarFast na papierze nie pozostawiają reliefu i nie wpływają w żaden sposób na teksturę powierzchni, co czyni z nich potężne narzędzie do sztuki mieszanej. Niesamowite zalety tego produktu możesz wykorzystać na wiele sposobów w swoich rękodzielniczych projektach. Custom malowany światłem? Zdecydowanie tak! 

Sposób użycia

 • Nałóż barwnik JACQUARD SolarFast na ubranie, tkaninę lub papier za pomocą pędzla, gąbki, wałka lub ściągaczki.
 • Umieść obiekt lub obiekty na powleczonej powierzchni (negatyw zdjęcia, przedmioty, ścinki, rośliny ... ).
 • Kiedy powierzchnia jest jeszcze wilgotna, wystaw projekt na działanie promieni słonecznych i obserwuj w jak magiczny sposób pojawia się na niej kolor i obraz. 
 • Wypierz ubranie lub tkaninę w płynie JACQUARD SolarFast Wash.
 • Efekt jest trwały, odporny na pranie i działanie światła. 

Zapoznaj się z filmami instruktażowymi na karcie produktu oraz plikami PDF z zakładki ZAŁĄCZNIKI.

Uwagi i wskazówki

 • Zestaw nie zawiera podłoża, na którym osiąga się efekt. Tkaninę, koszulkę, bluzę lub ubranie, na której chcesz wykonać odbitkę musisz zapewnić we własnym zakresie.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Przykłady wykorzystania światłoczułych barwników do rękodzieła JACQUARD SolarFast

Barwnik światłoczuły do przenoszenia zdjęć na ubrania. Malowanie słońcem. Personalizacja ubrań, tkanin, odzieży.
Zestaw do drukowania słonecznego na papierze i tkaninie
JACQUARD SolarFast Starter Kit / Zestaw startowy do odbitek światłoczułych na ubraniach
Cena: 165,00 zł 148,50 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów