CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Pinata Claro Extender 1oz / Medium do tuszy alkoholowych

Dodatek do barwników alkoholowych

Dodaj opinię
  • Cena: 21,00 zł 18,90 zł / szt.
  • szt.
Dodaj do Twojej listy
  • Kod: F-JFC1001
  • Producent: Jacquard
  • Kod producenta: 8427457575004
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: Stan magazynowy - Mało

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Dodatek do barwników alkoholowych

Specjalne medium do mieszania z tuszami alkoholowymi JACQUARD Pinata w celu zwiększenia ich transparentności i wydłużenia czasu schnięcia. Dzięki temu osiągniesz też bardziej lśniący efekt wykończenia. JACQUARD Pinata Claro Extender to dodatek do barwników alkoholowych, którym nie zmienisz koloru farby, lecz zwiększysz jej przeźroczystość. Po opuszczeniu kropli tego medium na pomalowaną, ale wyschniętą już powierzchnię tuszami Pinata spowodujesz utworzenie bardzo ciekawych, marmurkowych efektów przypominających trójwymiarową fakturę kamienia (w tym przypadku wykończenie będzie bardziej matowe). Bezbarwny wypełniacz JACQUARD Pinata Claro Extender wykorzystasz w swoim rękodziele na wiele bardzo ciekawych sposobów!

Zawartość: 1oz / 29,57ml

Dodatek stosuj z barwnikami alkoholowymi JACQUARD Pinata

Dodatek JACQUARD Pinata Claro Extender stosuj z tuszami alkoholowymi JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink. To doskonałe barwniki, które na wiele sposobów możesz stosować w swoim rękodziele na różnych twardych powierzchniach. Wysoce nasycone i szybkoschnące barwniki możesz używać do artystycznego malowania szkła, metalu, plastiku, ceramiki, kamienia, skór, żywic, glinki polimerowej, YUPO i wielu innych powierzchni. Nieusuwalne i odporne na wilgoć tusze alkoholowe do rękodzieła umożliwią Ci osiąganie wyjątkowych efektów, których nie uzyskasz za pomocą standardowych farb akrylowych stworzonych na bazie wody. Transparentne (przeźroczyste) barwniki alkoholowe JACQUARD Pinata Ink o niesamowitej jaskrawości, której nie doświadczysz stosując alternatywne preparaty w tej kategorii produktów. Kolory stworzone na bazie najbardziej odpornych na światło wysokiej jakości barwników. Bezkwasowa formuła produktu charakteryzującego się doskonałymi właściwościami adhezyjnymi. Wszechstronne, uniwersalne i profesjonalne tusze alkoholowe do rękodzieła, które możesz stosować do prawie wszystkich nieporowatych powierzchni. Wszystkie dostępne kolory barwników możesz ze sobą mieszać, aby uzyskać niezliczoną liczbę nowych odcieni i kombinacji.

  • TECHNIKI - sztuki piękne, scrapbooking, rękodzieło, imitacja witraży, tworzenie kart, sztuka żywiczna, sztuczne techniki wykończeniowe, bejcowanie drewna i skóry, malarstwo na tkaninach, gumowe stemple, aerograf, kaligrafia i inne
  • POWIERZCHNIE - szkło powlekane i niepowlekane, metal, plastik, winyl, ceramika, kamień, skóra, żywice epoksydowe i akrylowe, syntetyczny papier YUPO®, folia, drewno, enkaustyka, ceglana płyta, włókno szklane, akryl, glina polimerowa, muszle morskie i inne

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Farba do rozjaśniania koloru Pinata
JACQUARD Pinata Claro Extender 1oz / Medium do tuszy alkoholowych
Cena: 21,00 zł 18,90 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów