CYBER MONDAY - ostatnia szansa na mocne rabaty

::

JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink Metallic 0.5oz / Metaliczne tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, kamienia i innych twardych powierzchni

Metaliczne barwniki alkoholowe do twardych powierzchni

Dodaj opinię
 • Cena: 21,00 zł 18,90 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
 • Większość naszych klientów nie ma żadnego problemu z doborem koloru produktu na podstawie informacji zawartych na stronie. Najczęściej niewielka różnica w kolorze nie sprawia w praktyce żadnych kłopotów. Pamiętaj jednak, że każdy monitor jest inaczej wyregulowany i właściwy kolor produktu może się nieco różnić od tego, co widzisz na ekranie

Dodaj do Twojej listy
 • Kod: F-JFC1032
 • Producent: Jacquard
 • Kod producenta: 8427457575004
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: Brak / Na zamówienie

30 dni na zwrot

profesjonalne doradztwo - 100% zadowolonych klientów

Metaliczne tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, gliny i twardych powierzchni

Pinata to wysoce nasycone, metaliczne, szybkoschnące atramenty alkoholowe do wszelkich twardych powierzchni. Tusze do szkła, ceramiki.

Metaliczne tusze alkoholowe JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink Metallic, które na mnóstwo sposobów możesz stosować w swoim rękodziele na wielu twardych powierzchniach. Oszałamiające odblaskowe kolory metaliczne stworzone z prawdziwych metalowych pigmentów. Rękodzieło w kolorze złota, srebra, miedzi, czy mosiądzu od teraz będzie dla Ciebie pracą łatwą szybką i przyjemną. W przeciwieństwie do standardowych, transparentnych kolorów, metaliczne barwniki Pinata nie są przeźroczyste. Świetne, wysoce nasycone i szybkoschnące barwniki możesz wykorzystywać do artystycznego malowania szkła, metalu, plastiku, ceramiki, kamienia, skór, żywic, glinki polimerowej, YUPO i wielu innych powierzchni. Nieusuwalne i odporne na wilgoć tusze alkoholowe do rękodzieła umożliwią Ci osiąganie wyjątkowych efektów, których nie uzyskasz za pomocą standardowych farb akrylowych stworzonych na bazie wody. Barwniki alkoholowe JACQUARD Pinata Ink zapewnią Ci piękną jaskrawość, której nie doświadczysz stosując alternatywne preparaty w tej kategorii produktów. Kolory stworzone na bazie najbardziej odpornych na światło wysokiej jakości barwników. Bezkwasowa formuła produktu charakteryzującego się doskonałymi właściwościami adhezyjnymi. Wszechstronne, uniwersalne i profesjonalne tusze alkoholowe do rękodzieła, które możesz stosować do prawie wszystkich nieporowatych powierzchni. Wszystkie dostępne kolory barwników możesz ze sobą mieszać, aby uzyskać kolejne odcienie.

 • TECHNIKI - sztuki piękne, scrapbooking, rękodzieło, imitacja witraży, tworzenie kart, sztuka żywiczna, sztuczne techniki wykończeniowe, bejcowanie drewna i skóry, malarstwo na tkaninach, gumowe stemple, aerograf, kaligrafia i inne
 • POWIERZCHNIE - szkło powlekane i niepowlekane, metal, plastik, winyl, ceramika, kamień, skóra, żywice epoksydowe i akrylowe, syntetyczny papier YUPO®, folia, drewno, enkaustyka, ceglana płyta, włókno szklane, akryl, glina polimerowa, muszle morskie i inne

Zawartość: 0,5oz / 14,79ml

Barwniki w kolorze złota, srebra, miedzi i mosiądzu

Metaliczne barwniki do szkła, ceramiki, gliny i innych twardych powierzchni. JACQUARD pinata metallic colors. Rękodzieło. Custom.

Metaliczne tusze alkoholowe do rękodzieła JACQUARD Pinata możesz stosować w wielu różnych technikach osiągając oszołamiające efekty w kolorze złota, srebra, miedzi i mosiądzu. Do dyspozycji masz również perłową biel! Z pomocą tych niesamowitych barwników stworzysz piękną biżuterię, ozdoby, naczynia, obrazy i niebanalne elementy wystroju wnętrz. Bez większego problemu zmienisz zwykłą filiżankę w arcydzieło z metalicznymi akcentami, a szary kamień w magicznie odblaskowy wisiorek. Tusze alkoholowe JACQUARD Pinata Metallic Colors możesz stosować na każdej nieporowatej i półporowatej powierzchni. Stosuj unikalne kolory tego wyjątkowego barwnika do rękodzielniczej pracy na wielu poziomach. Wszystkie kolory możesz ze sobą mieszać uzyskując inne odcienie i kombinacje. Wysokiej jakości amerykańskie metaliczne farby alkoholowe, za których pomocą zwykłe przedmioty zamienisz w dzieła sztuki i prawdziwe skarby. Zapoznaj się ze wskazówkami z sekcji ZAŁĄCZNIKI oraz video tutorialami, które prezentujemy na stronie produktu. Dzięki temu poznasz więcej technik i możliwości tych piekielnie dobrych barwników. Maluj, kreując metaliczną sztukę z efektem WOW! Nie wszystko złoto, co się świeci? Sprawdź!

Sposób użycia

 • Metaliczne barwniki alkoholowe Pinata stosuj zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa - używaj ochronnych rękawic i okularów.
 • Barwniki JACQUARD Pinata możesz mieszać z alkoholem, by osiągać nieco jaśniejsze kolory.
 • Tusz możesz mieszać z Gumą Arabską.
 • Produkt łatwopalny i drażniący dla oczu.
 • Barwniki zawierają denaturat.
 • Chroń przed dziećmi!
 • Zobacz filmy instruktażowe na karcie produktu i pliki PDF w sekcji ZAŁĄCZNIKI.

Uwagi i wskazówki

 • JACQUARD Pinata #036 Pearl to kolor metalicznej bieli wykonany z super odblaskowych pigmentów miki (reflective mica) pigments. Znakomicie nadaje się do mieszania z innymi kolorami barwników, tworząc zupełnie nowe palety atramentów perłowych.
 • Wszystkie kolory metaliczne są nieprzezroczyste i odporne na światło.
 • Zobacz inne kolory barwników JACQUARD Pinata.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór, tkanin oraz innych materiałów przeprowadź próbę weryfikującą na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt spełnia oczekiwania, możesz przystąpić do dalszych czynności.

Metaliczne kolory barwników alkoholowych JACQUARD Pinata

Metaliczne tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, gliny i innych twardych powierzchni. Barwniki do rękodzieła. Barwnik złoty, srebrny, miedź, mosiądz.

Przykłady zastosowania barwników alkoholowych JACQUARD Pinata

Tusze alkoholowe do szkła, metalu, ceramiki, gliny. Barwniki do rękodzieła i customizacji. Jacquard Pinata ink.

Tusze alkoholowe w rękodziele

Malowanie szkła, ceramiki, gliny, metalu, kamienia. Tusze do rękodzieła. Barwniki do biżuterii i customizacji.
Metaliczne farby alkoholowe do twardych powierzchni
JACQUARD Pinata Colors Alcohol Ink Metallic 0.5oz / Metaliczne tusze alkoholowe do szkła, ceramiki, kamienia i innych twardych powierzchni
Cena: 21,00 zł 18,90 zł / szt.

Sprawdź wzorniki kolorów